... DEAC datu centri ...

Datu centrs Londona

Datu centrs Londona

Datu centrs Londona DEAC


Datu centrs Londona ir kļuvis par galveno punktu jaunu uzņēmumu un vidēja biznesa projektu izaugsmei. Datu centrs ir veidots atbilstoši augstākajiem drošības standartiem un ir vairāk nekā piemērots ātrai biznesa attīstībai.

Esiet gatavi saņemt augstākās klases infrastruktūru un piemērotākos IT instrumentus, lai atbalstītu Jūsu idejas!

Visi DEAC datu centri

Datu centrs Rīga DEAC

Sasniedzami:

>75 operatori

Drošība:

projektēts atbilstoši
Tier III

Jauda:

N+1 MW
Datu centra Londona priekšrocības  • Datu centrs Londona atrodas centrālā lokācijā netālu no viena no pasaules svarīgākajiem finanšu centriem

  • Datu centrs ir savienots ar ātrdarbīgiem tīkla kanāliem un piedāvā neierobežotu piekļuvi vairāk nekā 30 Eiropas tirgiem un 80 apmaiņas punktiem

  • Mērogojama tehniskā telpa, kas nodrošina operatīvo elastīgumu un pasaules klases drošības līmeni

  • Datu centrs ir pieturvieta Eiropas lielākajai daudzpusējai tirdzniecības sistēmai, BATS Chi-X

  • Datu centrs Londonā nodrošina augstu vidējo pieejamības līmeni, kas pārsniedz 99,9999% visā pasaulē
Datu centrs Londona DEAC

Drošības standarti

Datu centrs ir veidots atbilstoši augstākajiem drošības standartiem. Jaunāko sistēmu un efektīvu procesu kombinācija ļauj pārraudzīt un vadīt darbības 24x7.
Datu centrs Londona DEAC

Sertifikāti

ISO 14001:2004, ISO 27001, ISO 50001, ISO 9001:2015, OHSAS 18001, PCI DSS, SOC 1 Type, SOC 2 Type, ISO 14001, ISO 50001 sertifikāti.
Datu centrs Londona DEAC

Jauda un dzesēšana

Datu centrs ievēro labāko praksi un darbojas saskaņā ar ITILv3 (Information Technology Infrastructure Library) ietvaru. Datu centrā ir ieviests augsts sistēmu dublēšanas un pakalpojumu nodrošināšanas līmenis: droša piegāde; divas strāvas padeves visam aprīkojumam, katrs no tiem ir neatkarīgi aprīkots ar UPS un dublētu ģeneratoru, kas sniedz pilnas slodzes ietilpību, lai varētu darboties nenoteiktu laiku.

Temperatūra un mitruma līmenis datu centrā atbilst ASHRAE (American Society of Heating, Refrigerating, and Air-Conditioning Engineers) ieteikumiem. Tiek nodrošināta N+1 dzesēšanas sistēma.Jauda un dzesēšana

3.0 - 6.0 kVA uz vienu kabinetu

Pienākošā elektrības jauda

2

UPS konfigurācija

Dalīti dublēta (Distributed redundant)

UPS dublēšana

N+1

Gaidīšanas režīma dublēšana

N+1

Dzesēšanas konfigurācija

Netiešā iztvaikošanas dzesēšana, netiešie siltummaiņi un gaisa apstrādes iekārtas

Dzesēšanas dublēšana

N+1
Datu centrs Londona DEAC

Ugunsdrošības sistēma

Datu centru aizsargā sarežģīta dūmu un ugunsgrēka detektēšanas sistēma, HI-FOG iedarbības ūdens migla, kas aktivizējas ar dubulto ugunsgrēka trauksmes signālu.
Datu centrs Londona DEAC

Fiziskā drošība

Mantrap ieejas telpa, 24x7 drošības apsardze.


Elektroniskās drošības sistēmas

Karšu lasītāji, biometriskie lasītāji, videonovērošana un reģistratori, kustību noteikšana.
Telekomunikāciju pieslēgumi

Neatkarīgi no sakaru operatoriem, datu centrs ir saistīts ar vairākiem 10 Gb/s interneta kanāliem, kas apvieno DEAC komunikācijas mezglus, kas atrodas Eiropā, Krievijā, Āzijā, ASV un citur pasaulē. Plašā datu centra infrastruktūra nodrošina klientiem augstu pieejamību, garantētu ātrumu un iespējami mazāko piekļuves aizturi.


Datu centrs Londona DEAC


Atpakaļ
deac-partners-logo
Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt