... DEAC datu centri ...

Datu centrs Maskava

Datu centrs Maskava
Datu centrs Maskavā DEAC

Datu centrs Maskava ir lielākā telekomunikāciju platforma, lai attīstītu jūsu biznesu Krievijā vai Eirāzijas teritorijā. Maskavas datu centrs atbilst augstiem drošības standartiem un ir projektēts atbilstoši Tier III līmeņa standartam.

Visi DEAC datu centri

Datu centrs Maskavā DEAC

Ietilpība:

16 613 m2

Drošība:

projektēts atbilstoši

Tier III

Jauda:

33 200 kVA
Datu centra Maskava priekšrocības  • Viens no DEAC virtuālajiem datu centriem ar izvērstu komunikāciju tīklu, kas ar zemu aizturi savieno Krieviju ar citām stratēģiski svarīgām lokācijām Eiropā

  • Multilingvāls tehniskais atbalsts klientiem, piekļuve iekārtām un visu sistēmu pārvaldība 24/7 režīmā

  • Datu centrs Maskava nodrošinās individuālu projektu strauju attīstību un ieviešanu

  • Dublēta 2N tīkla infrastruktūra MMTS-9, MMTS-10 ar klātbūtnes punktiem, kas savienoti ar MSK-IX un DATA-IX tīkla apmaiņas punktiem, izmantojot rezervētu optisko šķiedru tīklu

  • Garantēts datu pārraides ātrums starp DEAC datu centriem un klientu infrastruktūru
Datu centrs Maskavā DEAC

Garantēta un nepārtraukta enerģijas padeve

Nepārtrauktai datu plūsmai un sistēmas darbībai katram datu centram elektroenerģiju piegādā divas neatkarīgas elektropadeves līnijas.

Serveru telpas ir aprīkotas ar līdzstrāvas elektrības sistēmām uz baterijām, kas ļauj Maskavas datu centra iekārtām darboties autonomā režīmā līdz pat 1 stundai. Kamēr dīzeļdegvielas ģeneratori uzsāk darbu, elektroenerģiju nodrošina 2N nepārtrauktās barošanas bloki (UPS) APC MGE Galaxy 7000. Maskavas datu centrs var darboties ar baterijām 15 minūtes - tas ir vairāk nekā pietiekami, lai darbību uzsāktu dīzeļģeneratori.

Dīzeļģeneratori ļauj turpināt strādāt pat tad, ja pilsētas elektroenerģijas padeve pārtraukta. Dīzeļģeneratori 19 FG Wilson datu centrā Maskava ir rezervēti un darbojas saskaņā ar nepārtrauktības shēmu N+1. To motors tiek uzturēts siltā stāvoklī, lai pārslēgtos darba režīmā un sinhronizētu 30 sekundes. Viena ģeneratora degvielas rezervi aprēķina 6 stundām. Maskavas datu centrs spēj patstāvīgi strādāt pat ar ilgu atvienošanu no pilsētas tīkla.
Datu centrs Maskavā DEAC

Sertifikāti

Sertificēts atbilstoši informācijas drošības vadības sistēmas standartam ISO/IEC 27001:2013
Iegūts drošas kredītkaršu datu glabāšanas, apstrādes un pārraidīšanas sertifikāts PCI DSS 3.2.
Datu centrs Maskavā DEAC

Klimata kontrole

Dzesēšana datu centrā tiek veikta pēc "aukstuma" un "karsto koridoru" principa, kas uztur stabilu mikroklimatu. Mitrums tiek uzturēts 30-70% līmenī, temperatūra ir 23-27 °C. Katrā Maskavas datu centra serveru telpā tiek nodrošināta nepārtraukta temperatūras un mitruma mērīšanas ierīču uzraudzība, kuru veic gan zālē, gan atsevišķu klientu statņu līmenī.

Dzesēšanu veic saskaņā ar freona tiešās izplešanās shēmu (N+1 sistēmas dublēšanas shēma). Iekārtu zālēs ir divslāņu kondicionētāji Schneider Electric, Hiref un Stulz. Uz datu centra jumtiem ir kondensatora bloki un dzesētāji.


Datu centrs Maskavā DEAC

Automātiskā ugunsdzēšanas sistēma

Datu centrā ir divu veidu gāzes ugunsdzēsības sistēmas: centrālā un lokālā serveru telpās. Ugunsdzēsības sistēmas rezerves shēma ir 2N. Visa datu centra ēka ir aprīkota ar automātiskām ugunsgrēka signalizācijas sistēmām, pretdurvju ventilācijas sistēmu, agrīno brīdināšanas sistēmu un ugunsgrēka trauksmi. Maskavas datu centrs ir aprīkots ar evakuācijas vadības sistēmu un automātisku gāzes ugunsdzēsības sistēmu. Serveru telpas ir aprīkotas arī ar hermētiskām zonām, kas aizsargā pret uguns izplatīšanos līdz pat 45 minūtēm.
Datu centrs Maskavā DEAC

Videonovērošana un drošība 24/7

IP videonovērošanas sistēma ir aprīkota ar kustību detektoriem un digitālās video ierakstīšanas iespējām. Videonovērošanas sistēma stingri kontrolē visu datu centra ārējo un iekšējo infrastruktūru un video ierakstus uzglabā 3 mēnešus. Ieeja tikai ar ar dokumentu pārbaudi identitātes noteikšanai un caurlaidi. Nesankcionēta piekļuve nav iespējama!

Piekļuve Maskavas datu centra telpām ietver automatizētu piekļuves kontroles un vadības sistēmu. Sistēma tiek piemērota visām telpām ar kritisko aprīkojumu, koridoriem ar novietotu aprīkojumu, biroja telpām, ēkas ieejām. Vajadzības gadījumā serveru skapjus var aprīkot ar papildu žogiem, kamerām un piekļuves kontroles sistēmu.
Datu centrs Maskavā DEAC

Superātrs kanāls Rīga-Maskava

Tiešā kanāla ātrums sasniedz līdz pat 10 Gbit/s ar ātrdarbīgu 24 ms savienojumu (vidējā aizture, milisekundes). Kanāls ir izveidots, izmantojot DWDM tehnoloģiju (Dense Wavelength Division Multiplexing) un tas ir pašlaik visātrākais iespējamais tiešais savienojums starp Rīgu un Maskavu. Kanāls sniedz dažādas iespējas nodrošināt kritiski svarīgus biznesa procesus, attālinātās piekļuves lietojumprogrammas, dažādu lokāciju datu dublēšanu un risku diversifikāciju.
Telekomunikāciju pieslēgumi

Neatkarīgi no sakaru operatoriem, datu centrs ir saistīts ar vairākiem 10 Gb/s interneta kanāliem, kas apvieno DEAC komunikācijas mezglus, kas atrodas Eiropā, Krievijā, Āzijā, ASV un citur pasaulē. Plašā datu centra infrastruktūra nodrošina klientiem augstu pieejamību, garantētu ātrumu un iespējami mazāko piekļuves aizturi.


Datu centrs Maskavā DEAC


Atpakaļ
deac-partners-logo