Drošības risinājumu plāna izstrāde

Drošības IT risinājumi uzņēmumā, DEAC
Drošības IT risinājumi uzņēmumā, DEAC


Aizsargājiet savu biznesu no IT dīkstāvēm, datu zudumiem, tīkla uzbrukumiem un citām iespējamām nelaimēm! Visaptverošs drošības risinājumu plāns pasargās Jūsu biznesa IT sistēmas, ļaus monitorēt vājās vietas un samazinās dažādus potenciālos riskus un to ietekmi uz uzņēmumu. IT sistēmas drošības nodrošināšana ir komplekss projekts, kas sastāv no dažādiem integrētiem drošības risinājumiem visām Jūsu IT sistēmām.


Šī ir tikai daļa no jautājumiem, kurus mēs risināsim, lai Jums ieteiktu efektīvākās metodes un instrumentus to uzlabošanai nepieciešamības gadījumā:

 • Kā ir uzbūvēta Jūsu IT sistēma? Kādi risinājumi ir izmantoti un vai tie ir aizsargāti?
 • Kā Jūs izmantojat un kontrolējat lietotāju IT pieejas tiesības?
 • Kādus savienojumus Jūs izmantojat un vai tiem ir uztādīta pamata vai advancēts drošības līmenis?
 • Vai Jūs izmantojat rezerves kopēšanu un atjaunošanu? Kur Jūs to izvietojat?
 • Cik ātri Jūs varat atjaunot savas IT sistēmas avārijas iestāšanās gadījumā?
 • Vai Jūsu bizness atrodas kiberuzbrukumu riska zonā?



Drošības IT risinājumi uzņēmumā, DEAC

DROŠĪBA VISĀM JŪSU SISTĒMĀM

Drošības IT risinājumi uzņēmumā, DEAC
 • Droši IT risinājumi

  Ja Jūsu izvēlētajiem IT risinājumiem datu apstrādei, lietojumprogrammām un biznesa procesiem nav atbilstoša konfigurācija, var tikt izraisītas sistēmas kļūdas, palielinās sistēmas uzlaušanas riski un pieeja Jūsu personīgajiem datiem, kā arī tas padara Jūs par vieglu upuri kiberuzbrukumiem. Pārdomāti IT risinājumi un tīkla savienojumi palīdzēs aizsargāt gan Jūsu datus, gan biznesu.

 • Avārijas atjaunošanas plāns ļaus Jums uzturēt biznesa nepārtrauktību, kā arī palīdzēs identificēt kritiskās IT vajadzības. DEAC eksperti izveidos avārijas atjaunošanas aktivitāšu plānu, kas būs pielāgots Jūsu specifiskajām biznesa vajadzībām.

 • Iegūstiet rezerves kopēšanas plānu Jūsu datiem, lietojumprogrammām un sistēmai! Mūsu eksperti analizēs potenciālos draudus un izveidos rezerves kopešānas plānu, kas pasargās Jūsu biznesu sistēmas kļūdu, cilvēku kļūdu vai kiberuzbrukumu gadījumā.

 • Drošs tīkls nodrošinās efektīvus savienojumus starp Jūsu sistēmām un globālo tīklu. Konfigurēti lietošanas noteikumi un ugunsmūris palīdzēs aizsargāt Jūsu sistēmu no neautorizētas tīkla plūsmas. Mūsu eksperti auditēs Jūsu tīkla savienojumus un sniegs padomus, kā to optimizēt.

 • Aizsardzība pret ļaunprātīgiem tīkla uzbrukumiem nodrošinās nepārtrauktus biznesa procesus un augstu pieejamību. DEAC eksperti auditēs Jūsu tīkla savienojumus un noteiks tā ievainojamības iespējas, ja tiktu realizēts DDoS uzbrukums. Mēs ieteiksim efektīvus un optimālus risinājumus Jūsu biznesam.


Drošības risinājumu plāna izstrāde DEAC
Drošības risinājumu plāna izstrāde DEAC

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!









deac-partners-logo
Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt