... Jaunumi ... Blogs ...

DEAC ievieš superātru kanālu Rīga-Maskava

DEAC ievieš superātru kanālu Rīga-Maskava
DEAC | 12.12.2017

DEAC ir papildinājis dublēto tīkla arhitektūru ar jaunizveidotu tiešo kanālu Rīga-Maskava. Jaunais kanāls sniedz dažādas iespējas nodrošināt kritiski svarīgus biznesa procesus, attālinātās piekļuves lietojumprogrammas, dažādu lokāciju datu dublēšanu un risku diversifikāciju (katastrofu seku novēršanas plāns, rezerves kopēšana utml.). Ātrums vairs nav problēma dažādu sarežģītu un resursu ietilpīgu IT risinājumu realizēšanai, jo tas sasniedz līdz pat 10 Gbit/s ar ātrdarbīgu 13 ms savienojumu (vidējā aizture, milisekundes). Salīdzinot ar citām pieejamām tīkla kanālu iespējām, šis ir pašlaik visātrākais iespējamais tiešais savienojums starp Rīgu un Maskavu. Neskatoties uz lielāku ātrumu un blīvāku joslas platumu (bandwidth), kanāla izmaksas mūsu klientiem ir ļoti konkurētspējīgas. Daļa no mūsu klientiem jau izbauda ātrāku tiešo savienojumu.


Jaunais tiešais savienojums tika izveidots, lai apmierinātu aizvien pieaugošo pieprasījumu pēc ātrgaitas interneta pieslēguma starp Rīgu un Maskavu. Tagad jūs varat sasniegt Krievijas vai Latvijas biznesa tirgus pat ātrāk nekā agrāk, 13 milisekundēs! Tas ir tikpat ātri, kā tad, ja serveris ar biznesa lietojumprogrammu vai attālo darbvirsmu, ar kuru jūs strādājat, atrodas blakus jums, lai gan tas atrodas citā valstī, aptuveni 1000 km attālumā no jums. Tādējādi lielāku datu un biznesa procesu apjomu tagad var pārcelt uz Rīgu vai Maskavu, nezaudējot pārsūtīšanas ātrumu. Tas, protams, ir iespējams, ja jūsu last mile sniedzējs atbalsta pilnu tīkla ātrumu. Pilnībā dublētajam un efektīvajam savienojumam ir izveidoti vairāki rezerves kanāli caur Zviedriju, Vāciju un Ukrainu.

Datu pārraides kanāls Rīga-Maskava DEAC

Kanāls ir izveidots, izmantojot DWDM tehnoloģiju (Dense Wavelength Division Multiplexing). DWDM tehnoloģija tiek plaši izmantota augstas ietilpības pamata optisko šķiedru savienojumiem. Tā apvieno optisko šķiedru datus no dažādiem avotiem, no kuriem katrs var vienlaikus pārsūtīt līdz pat 160 neatkarīgiem informācijas kanāliem, izmantojot atsevišķus viļņa garumus. Citiem vārdiem sakot, šī tehnoloģija ļauj pārsūtīt vienlaicīgi lielāku apjomu dažādu datu ar lielāku ātrumu nekā citi plaši izmantoti savienojumi.

Jaunais, zema aiztures (latency) kanāls ir būtisks un vērtīgs papildinājums DEAC plašajai tīkla infrastruktūrai, kas ļauj izmantot ātrgaitas, efektīvus un drošus savienojumus visā Eiropā, Krievijā, Ukrainā un Baltkrievijā.

Tātad, ja laiks jums ir īpaši svarīgs faktors, sazinieties ar mūsu ekspertiem, kas jūsu uzņēmumam izveidos īpaši pielāgotu ātrgaitas datu tīklu.

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Ātrs klientu atbalsts

Ātrs DEAC atbalsts Jums ērtākajā laikā un veidā 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Augsta pieejamība datiem

Procesu nepārtrauktība līdz pat 99,995% ar atrunātām pakalpojumu sniegšanas garantijām.

deac-partners-logo