... Jaunumi ... Blogs ...

DEAC paplašina savu darbību Rietumeiropā un Ziemeļamerikā, nodrošinot ātrus un drošus datu centru ārpakalpojumus

DEAC paplašina savu darbību Rietumeiropā un Ziemeļamerikā, nodrošinot ātrus un drošus datu centru ārpakalpojumus
DEAC | 12.11.2014

DEAC datu centri Rietumeiropā un Ziemeļamerikā

Kā viens no ātrāk augošajiem datu centru operatoriem Ziemeļeiropā, par loģisku soli uzskatījām jau paralēli esošām aktivitātēm uzsākt aktīvu savas darbības ekspansiju Lielbritānijas, ASV un Vācijas tirgos. Kopš sākām savus pakalpojumus nodrošināt Ziemeļeiropas un Krievijas klientiem, mūsu apgrozījums četru gadu laikā pieauga par gandrīz 60%. Šis pozitīvais rādītājs ļāva mums konsekventi veikt investīcijas infrastruktūrā un īstenot ambiciozos attīstības plānus.


2014. gada sākumā DEAC būtiski paplašināja savu iekārtu parku, saviem klientiem nodrošinot vienu no Ziemeļeiropā jaudīgākajām virtuālajām platformām. Intensīvs darbs ar daudziem partneriem un potenciāliem klientiem visā Eiropā nostiprināja mūsu atpazīstamību un radīja labvēlīgu augsni ilgtermiņa attiecībām, kas ļāva mums uzsākt darbības ekspansiju Rietumeiropas un ASV tirgos.

Kā pamatojums mūsu plāniem ir arī mūsu ekspertu dalība vairākos nozīmīgos nozares pasākumos novembrī, kuros dalīsimies uzkrātā pieredzē un zināšanās:

  • Gartner Datacentre Summit: 24. -25. Novembris, Londona
  • Enterprise Cloud Computing & Virtualisation Conference & Exhibition: 26. novembris, Londona

Daudziem ir zināms, ka IT risinājumi mūsdienu tirgū var sagādāt lielas galvassāpes uzņēmumiem visā pasaulē. To patstāvīga pārvaldība var kļūt par dārgu un laikietilpīgu procesu, un tieši tāpēc datu centru ārpakalpojumu izmantošana kļūst par zīmīgu priekšrocību. Galvenais – atrast pareizo ārpakalpojumu partneri.

Izmantojot IT ārpakalpojuma sniedzēja uzkrāto pieredzi, kompetenci un plašu piedāvāto pakalpojumu klāstu, uzņēmums nepārtraukti izmanto jaunākos IT risinājumus, papildinātus ar augstiem drošības standartiem un datu glabāšanas iespējām. Datu centru speciālisti palīdz piemeklēt fleksiblus un dinamiskus skaitļošanas risinājumus, līdzi minimumam samazinot jūsu kapitālinvestīcijas  informācijas tehnoloģijās.

 

Ātrums


Jūs jautāsiet, kāds labums no fleksibilitātes, drošības un datu glabāšanas bez superātra un nepārtraukta interneta savienojuma? Labs jautājums.

Tieši tāpēc sadarbībā ar maģistrāļu operatoru RETN mūsu komanda ir izveidojusi izdalītu starptautisku savienojumu starp DEAC pilsētas optisko gredzenu un RETN Eiropas tīklu. RETN - kompāniju grupa, kuras mērķis ir starptautiskās optiskās maģistrāles izveide ar iespējami zemāko piekļuves aizturi.

Savienojums ļauj mūsu speciālistiem samazināt VPN pakalpojumu piegādes laiku vairāk nekā 100 dažādos RETN tīkla klātesamības punktos. Šāds risinājumsļauj mums nodrošināt nepārtrauktu datu plūsmu starp Eiropas, Ziemeļamerikas un Dienvidaustrumu Āzijas lielākajiem datu pārraides kanāliem, ieskaitot Krieviju, Ukrainu, Baltijas valstis un citas Austrumeiropas valstis.

Pieejamais savienojuma ātrums sasniedz 10 Gbit/s un vairāk, nodrošinot ātru un drošu piekļuvi no jebkuras pasaules vietas. Pat ja neparedzētu apstākļu dēļ zūd enerģijas padeve, to nekavējoties atjauno nepārtrauktās barošanas sistēmas jeb UPS, tādejādi uzturot nepārtrauktu elektroenerģijas padevi datu centra iekārtām.

 

Drošība


Mūsu sertificētie speciālisti un kvalificētie eksperti nepārtraukti ceļ savu prasmju līmeni speciālās apmācībās Eiropā, Krievijā un ASV. Mūsu komandas eksperti ir ieguvuši sertifikātus un atzinības no tādiem nozares grandiem kā Dell, HP, IBM, Fujitsu, EMC, Juniper, Cisco, VMware, Microsoft, Oracle, APC, Emerson, SDMO un citi.

Izvērtējot mūsu klientu biznesa specifiku, resursus un IT vajadzības,  mūsu galvenais mērķis ir nodrošināt stabilu pamatu viņu uzņēmuma finansiālai attīstībai. Savukārt DEAC pamata biznesa mērķis ir piedāvāt nemainīgi augstu pakalpojumu kvalitāti un servisu, pakārtojot ikvienu aspektu klientu IT vajadzībām. 


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Ātrs klientu atbalsts

Ātrs DEAC atbalsts Jums ērtākajā laikā un veidā 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Augsta pieejamība datiem

Procesu nepārtrauktība līdz pat 99,995% ar atrunātām pakalpojumu sniegšanas garantijām.

deac-partners-logo