... Jaunumi ... Blogs

Blogs

DEAC

08.11.2017

E-komercija mākonī DEAC

Mākoņpakalpojumi ir vieni no izplatītākajiem ziņu tematiem tehnoloģiju jaunumos mūsdienās. Arvien vairāk uzņēmumu izmanto tādus biznesa IT platformu veidus kā hibrīda, publiskais un privātais mākonis. E-komercija ir viena no industrijām, kur mākoņu pakalpojumu risinājumi spēlē būtisku lomu nepārtrauktu un drošu tiešsaistes maksājumu nodrošināšanā. Kā izvēlēties uzticamu mākoņu pakalpojumu sniedzēju un kādi ir galvenie ieguvumi, kam jāpievērš uzmanība?

DEAC

03.11.2017

Dell EMC PowerEdge serveri DEAC

Šī gada jūlijā Dell izlaida apgrozībā 14. paaudzes Dell EMC PowerEdge serverus, kuri jau pieejami DEAC datu centros. Katrs serveris ir aprīkots ar jaunākajiem Intel Xeon procesoriem (CPU), kas nodrošina par 27% ātrāku apstrādi un par 50% palielina atmiņas joslas caurlaidību (memory bandwidth) salīdzinājumā ar iepriekšējo paaudzi.

DEAC

26.09.2017

Virtuālā darbvirsma DEAC

Attālinātais darbs ar dažādām programmām un datiem savā datorā, viedtālrunī vai planšetdatorā kļūst aizvien pieprasītāks un attiecīgi – pieejamāks. Pateicoties straujai tehnoloģiju attīstībai, attālums, laiks un vieta vairs nav šķērslis svarīgu darba procesu uzturēšanai no attāluma. Paliek jautājums – vai esat gatavi būt pieejami 24 h diennaktī?

DEAC

27.07.2017

Mājas lapu pieaugums DEAC

Kamēr pirmajam datoram rit astotais gadu desmits, salīdzinot ar visparastāko mūsdienu telefonu – tas neprata neko. Elementāru matemātisku darbību izpildei bija nepieciešamas vairākas sekundes un visu informāciju tas nolasīja no perfolentēm, par cik tam nemaz nebija iebūvētās operatīvās atmiņas. Šodien, ar nelielu un mobilu ierīču starpniecību, mēs vienā mirklī apmaināmies ar ziņām un pat multimediju failiem.

DEAC

05.07.2017

Rating

Datu aizsardzība DEAC

Pagājušā gada griezumā hakeru veidotie uzbrukumi datoriem palielinājās par 50%, veidojot augstu riska iespēju ikvienam uzņēmumam. Turklāt 2015. gadā 1 no 4 interneta lietotājiem ES valstīs pieredzēja ar aizsardzību saistītas problēmas, tādejādi ikviena biznesa dienaskārtībā drošības jautājums ir vitāli svarīgs pilnvērtīgu nākotnes funkciju nodrošināšanai.

DEAC

19.06.2017

Tehnoloģiju revolūcija DEAC

Cilvēces vēsturē ir bijuši 4 gigantiski tehnoloģiskie izrāvieni: tvaika dzinēja parādīšanās vēlajā 18. gadsimtā, pirmā ražošanas līnija, izmantojot elektrību (1870. gads), pirmais programmētais loģistikas kontrolieris 1969. gadā. Kas mūs sagaida tuvākajā nākotnē? Reizē ar tādām jaunatklātajām tehnoloģijām, kā, piemēram, droni, roboti, mākslīgais intelekts, bezpilota transportlīdzekļi, neizbēgama kļūst reālo objektu saplūšana ar dažādiem informācijas nesējiem tīklā. Šāda integrācija veido kiber-fiziskas sistēmu iekārtas (fizisku, bioloģisku un digitālu objektu integrācija), kas var pilnībā strādāt autonomā režīmā, aizvietojot cilvēkresursus. Šī tad arī tiek uzskatīta par nākamo – 4. industriālo revolūciju.

DEAC

26.01.2017

Datu centri DEAC

Datu centru operators DEAC ieguldīs 10 miljonus eiro jauna un ievērojami lielāka datu centra izveidē Rīgā. Līdz ar jaunā datu centra izbūvi DEAC plāno dubultot līdzšinējo datu centru jaudu, tādejādi nostiprinot savas līderpozīcijas Baltijā un kļūstot par arvien ietekmīgāku starptautisko datu centru pakalpojumu sniedzēju uzņēmumiem NVS valstīs, Eiropā un ASV.

DEAC

14.12.2016

Datu rezerves kopēšana DEAC

Pēdējais Cisco pētījums par kiberuzbrukumu ietekmi uz biznesu pasaules mērogā sniedz informāciju, ka datu zudumi uzņēmumiem izmaksājuši vidēji ap 5,9 miljoniem ASV dolāru. Lai nekļūtu par daļu no šīs statistikas, ir svarīgi nodrošināt pilnīgu datu drošību un attiecīgi arī biznesa darbības nepārtrauktību, pat, ja nāksies apstādināt uzņēmuma IT sistēmu, izveidojot papildus failu kopijas mākonī. Rezerves kopijas sniedz iespēju minimizēt nevēlamas izmaksas un novērst reputācijas riskus situācijā, ja zaudēsiet biznesam svarīgu informāciju.

www.db.lv, Zane Atlāce - Bistere

04.10.2016

Dienas Bizness DEAC

«Tā ir sen zināma un neskaitāmas reizes piesaukta patiesība, ka uzņēmuma galvenā vērtība ir darbinieki. Palūkojoties no digitālās drošības puses, mēs šo tēzi varam pavērst otrādi – darbinieki ir ne tikai uzņēmuma lielākā vērtība, bet arī lielākais apdraudējums,» informatīvās kampaņas Mirklis pirms klik atklāšanās sacīja Latvijas Komercbanku asociācijas (LKA) prezidents Mārtiņš Bičevskis.

DEAC

25.07.2016

Datu Drošība DEAC

Mūsdienās datu zudumu izmaksas sastāda vidēji 6,2 miljonus dolāru par incidentu. Negaidīti, bet liela daļa pētījumu norāda uz darbiniekiem kā galveno cēloni datu noplūdei. Uztraucoties par pieaugošiem ārējiem draudiem, uzņēmumi mēdz aizmirst par iekšējo drošību uzņēmumā.

1 1 2 3 3

Biznesa IT risinājumi DEAC
Ātrs klientu atbalsts

Ātrs DEAC atbalsts Jums ērtākajā laikā un veidā 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Augsta pieejamība datiem

Procesu nepārtrauktība līdz pat 99,995% ar atrunātām pakalpojumu sniegšanas garantijām.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Uzticami datu centri

Pasaules līmeņa drošības standarti un nevainojama pakalpojumu kvalitāte. 

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt