... Jaunumi ... Blogs

Blogs

DEAC

14.04.2016

Bezmaksas ierīkošana izdalītajiem serveriem DEAC

Jūsu uzņēmums izskata izdalīto serveru īres iespējas? Tad Jums noteikti jāpievērš uzmanība slēptajām izmaksām, kuras ievērojami palielina kopējo budžeta summu. Analizējot tirgus situāciju, varam teikt, ka daudzi provaideri cītīgi slēpj faktu par ierīkošanas maksu. Labās ziņas – mums ir risinājums šai problēmai.

DEAC

08.07.2015

Datu rezerves kopēšana BaaS DEAC

Vai esat jebkad saskārušies ar situāciju, kad salūzt dators un ir pazudusi visa uz tā glabātā informācija? Vai, iespējams, anomālo temperatūru dēļ jūsu uzņēmuma serveris pārkarsa, tā darbība un līdz ar to jūsu uzņēmuma procesi apstājās? Lai cik banāli tas arī nebūtu, biežāk pievēršamies jau radušos problēmu risināšanai, nevis laicīgi rūpējamies un izvairāmies no iespējamiem riskiem.

DEAC

07.07.2015

Serveru klasteru shēma DEAC

Ziņu portāli, interneta veikali, tiešsaistes spēļu vietnes, apdrošināšanas sabiedrības un kredītiestādes, programmatūru izstrādātāji un testētāji - šīs auditorijas kopīgā iezīme ir tā, ka tai ir īpašas, paaugstinātas prasības pret datu drošības līmeni, pieeju datiem, kā arī datu centru skaitļošanas resursu jaudu.

DEAC

10.06.2015

Attālināts darbs ar datiem DEAC

Ar katru dienu mēs kļūstam jo mobilāki: mūsdienīgi gadžeti ļauj ikdienas steigā risināt vairākas problēmas, tai skaitā meklēt informāciju, veikt pirkumus, norunāt tikšanās un noslēgt darījumus, pat neieskrienot ofisā.

DEAC

28.05.2015

Datu rezerves kopēšana BaaS DEAC

Datu rezerves kopēšana nav nedz modes lieta, nedz izšķērdība, bet gan – garants vitāli svarīgas informācijas saglabāšanai, kas nereti pasargā pat pašu uzņēmumu no izputēšanas.

DEAC

09.04.2015

Palielināt biznesa efektivitāti DEAC

Ātri, droši un izdevīgi? Rūpējoties par sava biznesa veiksmīgu darbību ilgtermiņā, uzņēmēju priekšā tiek nostādīts uzdevums rast efektīvu ilgtermiņa risinājumu biznesa risku un izdevumu samazināšanai, kas bieži vien kļūst par nogurdinošu procesu un noārda attīstībai paredzēto kapitālu.

DEAC

18.12.2014

Ātrākie interneta savienojumi pasaulē, DEAC

Pēdējo 12 mēnešu laikā mēs rūpīgi sekojām līdzi un pētījām, cik ilgā laikā mūsu pieprasītākie pakalpojumi nokļūst klienta rokās. Pētījuma rezultāti parādīja, ka septiņus no pieprasītākajiem pakalpojumiem spējam piegādāt stundas laikā pēc līguma noslēgšanas ar klientu. Pēc dažām aplēsēm, šāds pakalpojumu nodrošināšanas laiks, iespējams, ir īsākais Eiropas datu centru vidū.

DEAC

12.11.2014

DEAC datu centri Rietumeiropā un Ziemeļamerikā

Kā viens no ātrāk augošajiem datu centru operatoriem Ziemeļeiropā, par loģisku soli uzskatījām jau paralēli esošām aktivitātēm uzsākt aktīvu savas darbības ekspansiju Lielbritānijas, ASV un Vācijas tirgos. Kopš sākām savus pakalpojumus nodrošināt Ziemeļeiropas un Krievijas klientiem, mūsu apgrozījums četru gadu laikā pieauga par gandrīz 60%. Šis pozitīvais rādītājs ļāva mums konsekventi veikt investīcijas infrastruktūrā un īstenot ambiciozos attīstības plānus.

DEAC

30.04.2014

Mākoņu tehnoloģiju priekšrocības DEAC

Pēdējo gadu laikā tiek bieži runāts par mākoņskaitļošanu, mākoni, privāto mākoni un publisko mākoni, ar kura palīdzību var jūtami mazināt izdevumus un audzēt biznesa veiktspēju. Jebkura uzņēmēja mērķis ir minimālo ieguldījumu robežās gūt maksimālu atdevi no jaunāko IT (informācijas tehnoloģiju) instrumentu izmantošanas, tomēr ne katrs izvēlas veikt lielas investīcijas. Tāpēc mākoņa praktiski neierobežotās iespējas kā alternatīvu arvien biežāk savām vajadzībām izvēlas ne tikai uzņēmumi, bet arī valsts pārvaldes struktūras un privātpersonas.

1 2 3  

Biznesa IT risinājumi DEAC
Ātrs klientu atbalsts

Ātrs DEAC atbalsts Jums ērtākajā laikā un veidā 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Augsta pieejamība datiem

Procesu nepārtrauktība līdz pat 99,995% ar atrunātām pakalpojumu sniegšanas garantijām.

Biznesa IT risinājumi DEAC
Uzticami datu centri

Pasaules līmeņa drošības standarti un nevainojama pakalpojumu kvalitāte. 

deac-partners-logo

Šī mājaslapa izmanto sīkdatnes

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"), lai veiktu lietotāju atpazīšanu un uzkrātu datus par vietnes apmeklējumu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.
Aizvērt