... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Aizvien vairāk DEAC klienti izvēlās IT nomu

Aizvien vairāk DEAC klienti izvēlās IT nomu
19.10.2006

Aizvien vairāk DEAC klienti izvēlās IT administratora nomu

2006.gada 19.oktobris.

Informāciju sagatavoja Mārtiņš Vilisters, DEAC mārketinga vadītājs.

IT kompānija DEAC ir viena no pirmajām, kas Latvijā sāka piedāvāt 100% IT ārpakalpojumus jeb outsourcing, tāpēc tai ir liela pieredze šī pakalpojuma sniegšanā. IT administratora noma ir viens no IT ārpakalpojumu virzieniem, kura izmantošana uzņēmumam ļauj koncentrēties uz pamatdarba veikšanu, ietaupa laiku, naudu un, visbeidzot, ir kāds, no kā prasīt atbildību. Izmantot datortehniku un programmatūru, pieslēgties internetam, saslēgt tīklā printeri, skaneri, kopētāju un citas iekārtas mūsdienās ir jebkura uzņēmuma ikdiena. Lai pašam uzņēmumam nav lieki jātērē savi laika un naudas resursi, uzstādot un uzturot iekārtas, kā arī nodrošinot datu drošību, IT kompānija DEAC ir vienkāršojusi uzņēmēju ikdienu, piedāvājot izmantot IT ārpakalpojumus.

IT administratora noma ir šībrīža aktuālākais IT ārpakalpojumu virziens, kas nodrošina IT infrastruktūras tehnisko un sistēmas apkalpošanu. DEAC uzdevums ir veikt uzņēmuma IT nodaļas funkcijas vai pastiprināt tās - konsultēt, apmācīt, uzstādīt un remontēt tehnisko nodrošinājumu. Papildu IT administratora nomai klientiem ir iespējams izvēlēties arī ilgtermiņa datortehnikas nomu un apkalpošanu. DEAC piedāvā jebkuras konfigurācijas pilnībā nokomplektētus datorus un serverus.

"DEAC ilggadējā pieredze, sakārtotā infrastruktūra un Microsoft augstākā partnera status (Microsoft Gold Certified Partners) nodrošina iespēju piedāvāt kvalitatīvu servisu, tehniku un programmnodrošinājumu nomai. Uzņēmuma vadībai ir paredzami ikmēneša fiksētie maksājumi, kas dod iespēju uzņēmumam neiesaldēt finansiālos resursus datortehnikā un programmnodrošinājumā, un ļauj maksimāli koncentrēties uz uzņēmuma pamatdarbību," skaidro DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis, vien piebilstot, ka DEAC jau ir pārņēmis vairāku klientu IT nodaļas darbu vai daļēji pilda to funkcijas.

Par DEAC darba kvalitāti un klientu profesionālo apkalpošanas līmeni ir pārliecināts arī viens no IT kompānijas klientiem - kokapstrādes nozares līderiem SIA MARKUSS. "Pēdējā gada laikā DEAC mums uztur visu IT, mūsu birojā uz vietas uztur datortehniku, nodrošina interneta pieslēgumu, e-pasta sistēmu, DEAC datu centrā glabājas visa SIA MARKUSS informācija. SIA MARKUSS darbojas nozarē, kur katra minūte var būt līguma vērta, līdz ar to ir svarīgi, lai mūsu sadarbības partneri būtu ātri reaģējoši un atsaucīgi," stāsta SIA MARKUSS valdes loceklis Andis Bērziņš.

DEAC ir IT uzņēmums, kas kopš 2000. gada piedāvā dažādu līmeņu IT ārpakalpojumus. 2006. gadā uzņēmums ieguva augstāko Microsoft partnerattiecību statusu - Microsoft Gold Certified Partners. DEAC Datu Centrā ir izvietota inbox.lv, draugiem.lv, Latvijas Banka, Aigas nams, Latvenergo, Falck Apsargs, DEPO, Digital Times, Sampo Banka, Seesam Latvija, HVB Bank Latvia, Tele2, TV3 Latvija, Radio SWH, Star FM, The Baltic Times, Diena, Aldaris un citu lielu resursu un kompāniju tehnika.

Papildus informācija: tālr. 7842255, mvilisters@deac.lv, www.deac.lv
 

Preses relīze
LETA


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo