... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Ārpakalpojumu izmantošana nostiprinās: Pan Baltic

Ārpakalpojumu izmantošana nostiprinās: Pan Baltic
16.02.2009

Pasaules skatījumā Baltijas valstis tiek uztvertas kā viens reģions un ir daudz uzņēmumu, kas savu darbību neveic tikai vienā no tām, bet visās trīs. Šie uzņēmumi izjūt aizvien lielāku nepieciešamību pēc Pan Baltic mēroga pakalpojumiem un risinājumiem. Šādus, Baltijas mēroga pakalpojumus, piedāvās Latvijas IT ārpakalpojumu sniedzējs SIA DEAC, atverot Baltijā lielāko datu centru „Rīga”.


Turpinoties tehnoloģiju attīstībai, darba procesu elektronizēšanai un virtuālai valstu robežu izzušanai, Baltijas reģiona uzņēmumiem aizvien aktuālāks kļūst jautājums par datu un iekārtu drošību, vienotām, stabilām un drošām liela apjoma datu pārraidēm, kā arī vienotiem tīkliem reģiona mērogā.


Jaunā DEAC datu centra jaudas visā Baltijas reģionā ļaus nodrošināt jebkurus uzņēmumiem nepieciešamos IT pakalpojumus – sākot ar serveru telpu nomu, serveru statņu un serveru nomu, izvietošanu un administrēšanu, virtuālā servera pakalpojumu nodrošināšanu, VPN (virtual private network) sistēmu un programmatūras nomu, liela apjoma datu pārraides nodrošināšanu (straumēšanu), datu rezerves kopēšanu, mājas lapu un e-pasta sistēmu izvietošanu, un administrēšanu, beidzot ar visu uzskaitīto risinājumu uzstādīšanu un nepārtrauktu monitoringu.

Lai radītu kaut nelielu priekšstatu par datu centra mērogiem var minēt to, ka serveru telpu izmēri vien ir iespaidīgi. Sākot ar 600 m2 lielu telpu ar 200 sagatavotām serveru statņu (RACK) vietām, jau pabeigtajā, pirmajā celtniecības kārtā un turpinot ar vairākus tūkstošus kvadrātmetru lielām telpām, kas paredzētas 300 RACK vietām, DC “Rīga” otrajā attīstības kārtā. Protams, šāda izmēra un jaudas telpām attiecīgi ir nepieciešamas atbilstošas jaudas komunikācijas, elektroenerģijas un drošības nodrošinājums. Jaunā datu centra nepārtrauktu un stabilu darbību nodrošinās:
• UPS (uninterrupted power supply), kas datu centru nodrošinās ar elektroenerģiju īslaicīgu elektropiegādes tīkla darbības traucējumu laikā,
• četri dīzeļģeneratori – ilglaicīgu elektropadeves bojājumu gadījumā,
• četras lieljaudas klimata kontroles sistēmas,
• divas neatkarīgas elektropiegādes un kondicionēšanas sistēmas.

“Tas, ka uzņēmumiem, kuru filiāles atrodas gan Latvijā, gan Lietuvā, gan Igaunijā, IT ārpakalpojumus nodrošina viens datu centru operators – DEAC, dod papildu garantijas, ka sniegtie pakalpojumi būs vienādi stabili visā reģionā. Esmu pārliecināts, ka Pan Baltic risinājumi ir īpaši izdevīgi uzņēmumiem, kuriem ir filiāles vai pārstāvniecības visā Baltijā un šo risinājumu izmantošana Baltijas valstu uzņēmējiem palīdz attīstīties visa reģiona mērogā“, par Pan Baltic risinājumiem spriež DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

„Uzņēmēji kļūst arvien izglītotāki un atvērtāki jaunām tehnoloģijām. Viņi vairāk sāk novērtēt to, cik ļoti tehnoloģijas var būt noderīgas biznesa procesu optimizācijai un mērķu sasniegšanai, bet pats galvenais, arī finansu resursu ekonomēšanai”, turpina Andris Gailītis.

Par „DEAC”:
Kompānija „DEAC” ir lielākais DC operators Baltijas valstīs. Tās darbība ir orientēta uz DC un IT ārpakalpojumu sniegšanu visa kontinenta mērogā. „DEAC” piederošo DC (DC „Rīga” un DC „Grīziņkalns”) serveru telpu kopplatība ir 1000 kv.m. Enerģijas nodrošinājuma shēmas līmenis – līdz TIER IV, komunikāciju pieslēgumi sasniedz tādus lielus Eiropas datu apmaiņas punktus kā AMS-IX, DE-CIX un LINX.
Kompānijai „DEAC” uzticas ap 2000 klientiem no 20 valstīm, tostarp arī Spānijas telekomunikāciju operators „Telefonica”, „Danske Bank”, „Unicredit bank”, „Latvijas Banka”, „Rietumu Banka”, „inbox.lv”, „one.lv”, “Elko Group”, „DEPO DIY”, “Microsoft Latvia”, “Philips Baltic”, „TV3 Latvija”, “AAS Balva”, “Kvadra pak” u.c. „DEAC” pakalpojumus izmanto Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā, Vācijā, Spānijā, Somijā, Zviedrijā un Nīderlandē.

Kompānija „DEAC” ir izstrādājusi Latvijā vispopulārāko skolvadības sistēmu e-klase.
„DEAC” ir „DELL” iekārtu oficiālais pārstāvis un kompāniju „Microsoft”, „APC” „VMware” un „EMC”.
Vairāk informācijas par DC operatoru „DEAC”:
www.deac.eu


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo