... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Atklāta interneta līnija uz Lietuvu

Atklāta interneta līnija uz Lietuvu
25.10.2007

Oktobra sākumā informācijas tehnoloģiju (IT) kompānijas DEAC pazemes datu centrā tika atklāta ātrgaitas interneta līnija ar Lietuvu, tādejādi DEAC tehniskie risinājumi turpmāk jaunā kvalitātē būs pieejami arī Lietuvas uzņēmumiem. Ar DEAC ieiešanu Lietuvas tirgū, arī Latvijas kompānijām paveras plašākas iespējas sadarboties ar kaimiņu valstu uzņēmumiem un attīstīties Baltijas valstu līmenī.

Atklātais tiešais ātrgaitas interneta pieslēgums ar Lietuvu, nodrošina līnijas ātrumu 100 Mbit/s. Izmantojot šo pieslēgumu, uzņēmēji Lietuvā varēs pilnvērtīgi izmantot DEAC sniegtos pakalpojumus un būt tuvāk Baltijas valstu klientiem. Paredzams, ka pieprasītākie būs datu centra risinājumi – serveru noma, loģistikas un klientu pārvaldības risinājumu izvietošana DEAC datu centrā, mājas lapu, e-pasta un citu līdzīgu sistēmu izvietošana. Jau patreiz ir vairāki klienti, kuri ir uzsākuši izmantot šo interneta līniju un lielākais no tiem ir interneta portāls inbox.lv.

„Balstoties uz mūsu veikto tirgus izpēti, esam secinājuši, ka brīva niša Lietuvas tirgū pastāv un mūsu risinājumi Lietuvas uzņēmējiem ir nepieciešami. Mēs plānojam Lietuvas IT tirgū ieiet visnotaļ strauji ar aktīvu mārketinga politiku un tiešo darbu ar potenciālajiem klientiem.,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Tiešās ātrgaitas interneta līnijas pieslēguma izveidošana ietilpst DEAC datu centra modernizācijas darbu plānā, kura ietvaros tika veikts arī serveru telpu remonts un esošā globālā interneta pieslēguma kvalitātes kontrole. Vieni no lielākajiem šī sadarbības modeļa ieguvējiem būs uzņēmumi ar filiālēm Baltijā, jo izvietojot datus Baltijas ģeogrāfiskajā centrā, tie varēs vēl vairāk tuvināties saviem klientiem. Savukārt, Latvijas uzņēmumiem paveras plašākas iespējas efektīvāk sadarboties ar savām pārstāvniecībām Lietuvā, kā arī ar kaimiņvalstu uzņēmumiem un attīstīties Baltijas valstu līmenī.

„Ar šīs līnijas pieslēgšanu, DEAC kļūst par līdzvērtīgu Lietuvas IT tirgus spēlētāju. Lietuvas klienti, izmantojot mūsu datu centra pakalpojumus iegūs profesionālu partneri IT nozarē un tiem būs pieejamas visas tās priekšrocības, kuras gūst DEAC klienti Latvijā,” turpina A. Gailītis.


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo