... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC aicina uzņēmējus iekarot Krievijas tirgu

DEAC aicina uzņēmējus iekarot Krievijas tirgu
12.05.2011 | Novērtējums

11. maijā, Rīgā DEAC IT eksperta statusā piedalījās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētajā seminārā „Kā paplašināt sava biznesa iespējas Krievijas tirgū?”, kur uzstājās un dalījās savā praktiskajā darba pieredzē un sasniegtiem rezultātiem Krievijā, kā arī sniedza vērtīgas rekomendācijas uzņēmējiem, kas plāno paplašināt savu darbību Krievijas reģionā.


LIAA organizētā semināra mērķis bija iepazīstināt ar Krievijas tirgus īpatnībām un attīstības tendencēm, sniegt derīgus padomus tiem, kas plāno biznesa aktivitātes Krievijas tirgū. Seminārā IT ārpakalpojuma sniedzēju DEAC pārstāvēja mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs ar "Russian CIO Summit 2010" video apkopojumu un prezentāciju „Lielākā Baltijas datu centru operatora DEAC nostiprināšanās Krievijas tirgū”, stāstot par Latvijas reģionālajām priekšrocībām IT eksportā pasaules mērogā, DEAC pozicionēšanas pamatprincipiem Krievijā, kā arī par DEAC ienākšanu 2009. gadā un nostiprināšanos 2010. gadā Krievijas tirgū.

Kopš Maskavas pārstāvniecības atklāšanas 2010. gada novembrī, tika būtiski nostiprinātas DEAC pozīcijas Krievijas reģionā, kur uz doto brīdi DEAC ir iesaistīts vairāk kā 300 projektos, no kuriem aptuveni 100 jau ir veiksmīgi realizēti Krievijas vidējā un lielajā biznesā. Sasniegtais rezultāts liecina par augstu DEAC un Latvijas IT speciālistu kompetenci, paverot plašas sadarbības iespējas arī citiem IT nozares pārstāvjiem un uzņēmumiem Krievijas tirgū.

„Mūsu sasniegto rezultātu pamatā ir smags un mērķtiecīgs darbs. DEAC ciešā sadarbībā ar Krievijas masu medijiem Eiropas līmeņa IT eksperta lomā un paralēli tiekoties ar Krievijas vidējā un lielā biznesa uzņēmumu vadītājiem nepilnu 2 gadu laikā būtiski nostiprināja savas pozīcijas Krievijā, kļūstot arvien atpazīstamāks,” paskaidro Oļegs Naskidajevs. Krievijā DEAC kā Eiropas IT ekspertu atzinuši vairāki masu mediji, piemēram DEAC datu centru infrastruktūra tika iekļauta pasaules lielāko komerciālo datu centru sarakstā (RBK/Cnews analītika). Augstu atpazīstamību un uzticību kopš ienākšanas Krievijas tirgū DEAC ieguvis arī starp vidējā un lielā biznesa pārstāvjiem.

DEAC sniedza arī vērtīgas rekomendācijas darbībai Krievijas reģionā. Kā svarīgākos aspektus, DEAC savā prezentācijā atzīmēja stingru orientāciju uz nosprausto finansiālo mērķu sasniegšanu, nepieciešamību panākt uzticamību un atpazīstamību, kvalitatīvi un saliedēti strādājot ar Krievijas masu medijiem un dalību nopietnās nozares konferencēs un samitos, koncentrējoties uz Maskavu un Sanktpēterburgu, vēlāk paplašinoties reģionos.

  IT risinājumi DEAC  

  IT risinājumi DEAC  

   IT risinājumi DEAC   


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo