... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC apgrozījums pieaug par 45%

DEAC apgrozījums pieaug par 45%
18.09.2008

IT ārpakalpojuma sniedzēja SIA DEAC apgrozījums šā gada pirmajā pusgadā sasniedza 825.000 EUR, kas ir par 45% vairāk nekā pērn šajā pašā laika periodā.

DEAC apgrozījums 2007. gadā pirmā pusgada periodā sasniedza 567.696 EUR. 2008. gada pirmajā pusgadā apgrozījumus jau sasniedza 825.106 EUR, kas ir par 45% vairāk nekā pērn.  

DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis apgrozījuma pieaugumu skaidro ar to, ka pēdējā laikā būtiski ir pieaudzis pieprasījums pēc IT ārpakalpojumiem. Uzņēmēji ir kļuvuši atbildīgāki un vairāk sāk rūpēties par savu datu drošību, kā arī vairāk interesējas par jaunākajām IT tehnoloģijām un to nodrošinātajām iespējām ietaupīt finanšu un personāla resursus. Ir pieaudzis arī pieprasījums pēc datu centra pakalpojumiem – DEAC klientu skaits jau tuvojās pie 2000. 

Turklāt, tā kā nobeigumam tuvojas DEAC jaunā datu centra „Rīga” būvniecība, kas solās būt lielākais un drošākais datu centrs Latvijā, jau šobrīd uz datu centra „Rīga” pakalpojumiem piesakās lieli, nopietni un respektabli Latvijas un ārvalstu uzņēmumi. Topošais datu centrs ir ļoti nopietns pieteikums IT nozarei visas Baltijas līmenī. Datu centra pakalpojumus var izmantot ikviens uzņēmums – neatkarīgi no tā nodarbošanās, nozares, lieluma un tas ir piemērots arī jebkāda veida valsts pasūtījumiem.

 „Pateicoties straujai tehnoloģiju attīstībai un pārejai uz elektronizētāku darba procesu, pasūtījumu IT nozarē netrūkst. Uzņēmēji kļūst arvien izglītotāki un atvērtāki jaunām tehnoloģijām un sāk vairāk novērtēt, cik ļoti tās spēj atvieglot ikdienas darbus un virzību biznesa mērķu sasniegšanai un paši vēlas noskaidrot, kā maksimāli uz IT nodrošināto iespēju rēķina ietaupīt finanšu resursus. Līdzīga situācija ir arī ar valsts iestādēm, kas sāk savu institūciju darbu arvien vairāk balstīt uz modernām tehnoloģijām,” stāsta A.Gailītis.

Par „DEAC”:
Kompānija „DEAC” ir lielākais DC operators Baltijas valstīs. Tās darbība ir orientēta uz DC un IT ārpakalpojumu sniegšanu visa kontinenta mērogā. „DEAC” piederošo DC (DC „Rīga” un DC „Grīziņkalns”) serveru telpu kopplatība ir 1000 kv.m. Enerģijas nodrošinājuma shēmas līmenis – līdz TIER IV, komunikāciju pieslēgumi sasniedz tādus lielus Eiropas datu apmaiņas punktus kā AMS-IX, DE-CIX un LINX.
Kompānijai „DEAC” uzticas ap 2000 klientiem no 20 valstīm, tostarp arī Spānijas telekomunikāciju operators „Telefonica”, „Danske Bank”, „Unicredit bank”, „Latvijas Banka”, „Rietumu Banka”, „inbox.lv”, „one.lv”, “Elko Group”, „DEPO DIY”, “Microsoft Latvia”, “Philips Baltic”, „TV3 Latvija”, “AAS Balva”, “Kvadra pak” u.c. „DEAC” pakalpojumus izmanto Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā, Vācijā, Spānijā, Somijā, Zviedrijā un Nīderlandē.

Kompānija „DEAC” ir izstrādājusi Latvijā vispopulārāko skolvadības sistēmu e-klase.
„DEAC” ir „DELL” iekārtu oficiālais pārstāvis un kompāniju „Microsoft”, „APC” „VMware” un „EMC”.
Vairāk informācijas par DC operatoru „DEAC”:
www.deac.eu


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo