... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC atbalsta jaunu izglītības vortālu

DEAC atbalsta jaunu izglītības vortālu
17.09.2007

Iesaistoties Junior Achievement – Latvia (JAL) veidotā vortāla www.pirmaismiljons.lv tapšanā kā tehniskais nodrošinātājs, IT uzņēmums DEAC turpina veicināt izglītības sistēmas attīstību. Vortāls tika atklāts š.g. 5. septembrī un atvēršanas svētku patronese bija izglītības un zinātnes ministre Baiba Rivža.

Vortāls pirmaismiljons.lv skolēniem un skolotājiem piedāvā mācību programmas, literatūru un organizē pasākumus, kas veicina praktisko iemaņu gūšanu uzņēmējdarbībā. Vortāla mērķis ir attīstīt biznesa izglītības servisu Latvijas skolās un veidot mūsdienīgu komunikācijas vidi biznesa izglītības dalībniekiem.

„Ņemot vērā mūsu centienus veicināt informācijas tehnoloģiju ieviešanu mācību procesā, kas veicinātu tā modernizāciju, ir saprotama mūsu vēlme sadarboties tādu projektu tapšanā, kas sniedz ieguldījumu izglītības sistēmas attīstībā, tai skaitā arī JAL projektā pirmaismiljons.lv,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

DEAC aktīvi sniedz atbalstu projektiem, kas veicina izglītības sistēmas modernizāciju. Arī uzņēmums pats ir izstrādājis projektu „e-klase”, kas veicina informācijas tehnoloģiju ieviešanu izglītībā un kuru jau šobrīd izmanto gandrīz 400 Latvijas skolas. Realizējot šo projektu, DEAC sadarbībā ar IZM un E-lietu ministriju ir veicis nozīmīgu soli izglītības sistēmas modernizācijā.

„Jaunais biznesa vortāls šobrīd ir izvietots uz 7 serveriem DEAC pazemes datu centrā. Vortālam atrodoties DEAC datu centrā tā lietotāji var būt droši par tā nepārtrauktu darbību, jo tas ir nodrošināts ar vairākkārtējām drošības sistēmām, neatkarīgiem elektroenerģijas pievadiem, dublētu interneta pieslēgumiem un tas tiek 24h diennaktī uzraudzīts. Kā arī jāpiemin, ka vortālam tiek veikta datu rezerves kopēšana. Principā, ir nodrošināta pilnīga fiziskā un virtuālā vortāla drošība,” turpina A. Gailītis.


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo