... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC, atbalstot olimpiādi, veicina jauno IT speciālistu izaugsmi

DEAC, atbalstot olimpiādi, veicina jauno IT speciālistu izaugsmi
27.02.2009

2009.gada 16.februāri Ķekavā un Siguldā vienlaicīgi norisinājās Rīgas rajona informātikas metodiskās apvienības  un Rīgas rajona Izglītības un kultūras pārvaldes organizētā informātikas olimpiāde Rīgas rajona skolu 5.-7. klašu skolēniem. Olimpiādes organizēšanā jau trešo gadu pēc kārtas atbalstu sniedza arī DEAC, veicinot jauno censoņu interesi par informācijas tehnoloģijām.

Piedaloties 22 komandām, šā gada 16.februārī vienlaicīgi Ķekavā un Siguldā notika Rīgas rajona Izglītības un kultūras pārvaldes organizētā informātikas olimpiāde Rīgas rajona skolu 5.-7. klašu skolēniem.

Olimpiādes mērķis bija padziļināt, paplašināt un vienlaicīgi pārbaudīt skolēnu iegūtās zināšanas, kā arī veicināt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jautājumu un jaunāko tendenču izpratni.

DEAC jau trešo gadu pēc kārtas, Rīgas rajona informātikas Olimpiādes ietvaros, atbalsta jauno IT nozares censoņu zināšanu pārbaudi, sniedzot ne tikai finansiālu atbalstu, bet arī aktīvi līdzdarbojoties tās organizēšanā. Papildus jautājumiem par informātikas stundās apgūto mācību vielu, DEAC darbinieki kopīgiem spēkiem bija sagatavojušu dažādus jautājumus par IT nozares praktisko pusi – datu glabāšanas veidiem un drošību, datu centru aprīkojumu.

„DEAC sagatavotie jautājumi veicināja skolēnu izpratni par informācijas tehnoloģiju sfēru no praktiskās puses un domāju, ka tie skolēnos rosinās vēl lielāku vēlmi izzināt IT nozares noslēpumus. Šogad visprecīzāk atbildot uz DEAC sagatavotajiem jautājumiem 1.vietu ieguva Ķekavas vidusskolas un Siguldas Valsts ģimnāzijas komandas”, stāsta Rīgas rajona Informātikas metodiskās apvienības vadītāja Lidija Brigzne.

Ar uzņēmumu DEAC mums ir izveidojusies laba sadarbība olimpiādes organizēšanā. Katru gadu DEAC olimpiādes dalībniekus pārsteidz ar interesantiem jautājumiem un jaukām balvām. Šogad visi olimpiādes dalībnieki tika iepriecināti ar īpaši pagatavotu kūku, kas padarīja olimpiādes apbalvošanas ceremoniju priecīgu visiem - arī tiem, kam šajā reizē tik ļoti nepaveicās”, turpina L. Brigzne.

Olimpiādes rezultāti liecina, ka skolēniem ir labas zināšanas informāciju un komunikāciju tehnoloģiju jomā un interese par IT nozares specifiku skolēnu vidū aizvien pieaug. Tas nozīmē, ka nākotnē par aizrautīgiem un zinošiem IT speciālistu esamību nebūs jāuztraucas.

„Trešo gadu pēc kārtas piedaloties olimpiādes organizēšanā, esam secinājuši, ka interese un zināšanas par informācijas tehnoloģijām skolēnu vidū ir ļoti liela. Man ir patiess gandarījums, ka  arī mūsu uzņēmums var sniegt savu artavu jauno Latvijas IT speciālistu izaugsmē”, stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

IT risinājumi DEAC     IT risinājumi DEAC
1.vietas ieguvēji - Ķekavas vidusskolas komanda Gards pārsteigums visiem olimpiādes dalībniekiem


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo