... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC statuss: Sertificēts Microsoft Zelta Partneris

DEAC statuss: Sertificēts Microsoft Zelta Partneris
26.04.2010

Baltijā lielākais datu centru operators „DEAC” jau piekto gadu pēc kārtas saņēmis Microsoft (MS) Zelta Sertificētā Partnera (Microsoft Gold Certified Partners) statusu dažādās IT risinājumu kompetencēs. Atkārtoti iegūtais statuss ir apliecinājums augstai DEAC profesionalitātei un kompetencēm Microsoft tehnoloģiju jomām. Tas ļauj turpināt uzņemto stratēģisko kursu klientu konkurētspējas stiprināšanai Latvijas un starptautiskajā tirgū.

Augstākā līmeņa partnerības statuss DEAC piešķirts tīkla infrastruktūras risinājumu (Networking Infrastructure Solutions Competency) kompetencē, SOA un biznesa procesu (SOA and Business Process Competency) kompetencē, Datu pārvaldīšanas risinājumu (Data Management Solutions Competency) kompetencē, Informācijas apstrādes (Information Worker Solutions Competency) kompetencē, mobilajām ierīcēm piemērotu risinājumu izstrādes (Mobility Solutions Competency), Hostinga risinājumu (Hosting Solutions Competency) kompetencē, apvienotu komunikācijas risinājumu (Unified Communications Solutions Competency) kopetencē, kā arī sistēmu pārvadīšanas (Systems Management Competency) kompetencē.

„Atkārtota Zelta partnerības statusa iegūšana liecina, ka esam uzticami un stabili partneri, kas klientiem piedāvā visprofesionālākos IT risinājumus sekmējot uzņēmumu konkurētspējas paaugstināšanu. Tas apliecina arī DEAC visaugstāko kompetences un zināšanu līmeni Microsoft tehnoloģiju jomā,” partnerības statusa atkārtotu iegūšanu komentē DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Microsoft Gold Certified Partner statuss un partnera kompetences tiek piešķirtas, ja uzņēmums izpilda noteiktas prasības attiecībā uz darbiniekiem, kas ir sertificēti un nokārtojuši atbilstošus eksāmenus darbā ar Microsoft tehnoloģijām, kā arī iesniedz klientu atsauksmes par realizētajiem produktiem un veic ieviesto produktu sertifikāciju.
DEAC pēc programmatūra kā pakalpojums (SaaS) modeļa piedāvā virkni uz Microsoft tehnoloģijām balstītus risinājumus, tai skaitā saziņas platformu MS Exchange, MS Windows Server, MS Windows Server Terminal Service, MS Office, kā arī MS SQL Server programmatūru, kas klientiem ļauj optimizēt uzņēmējdarbības vidi un izmaksas.

Par DEAC:
DEAC ir Eiropas datu centru operators. Kompānijas pamatdarbība ir orientēta uz datu centru un IT ārpakalpojumu sniegšanu Eirāzijas mērogā. DEAC datu centru (DC „Rīga” un DC „Grīziņkalns”) serveru telpu kopējā platība ir 1000 m2. Enerģijas nodrošinājuma shēmas līmenis ir līdz TIER IV, komunikāciju pieslēgumi nodrošina tiešo savienojumu, kā arī sasniedz tādus lielus Eiropas datu apmaiņas punktus kā Amsterdamas (AMS-IX), Frankfurtes (FDE-CIX), Londonas (LINX), Rīgas (LIX) un citu lielo pilsētu, kur ir interneta pieslēgums nepieciešamajā ātrumā.

Kompānijai DEAC uzticas vairāk kā 2000 klienti no 20 pasaules valstīm, piemēram, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Vācijas, Spānijas, Somijas, Šveices un Nīderlandes. Lielākie klienti ir Spānijas telekomunikāciju operators Telefonica, Danske Bank, UniCredit Bank, Latvijas Banka, Rietumu Banka, inbox.lv, one.lv, Elko Group, „DEPO DIY”, Microsoft Latvia, Philips Baltic, „TV3 Latvija”, “AAS Balva”, “Kvadra pak” u.c.
Kompānija „DEAC” ir izstrādājusi Latvijā populārāko skolvadības sistēmu e-klase.


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo