... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC atklāj jaunu mājas lapu ar pašapkalpošanās platformu

DEAC atklāj jaunu mājas lapu ar pašapkalpošanās platformu
12.11.2014 | Novērtējums

Nepārtraukti domājot par klientu ērtībām dažādās valstīs, Eiropas datu centru operators DEAC ir izveidojis jaunu mājas lapu (www.deac.eu) ar augstu funkcionalitāti, kas šobrīd piedāvā pilnvērtīgu pašapkalpošanās platformu ar ērtām pakalpojumu izvēles un komplektēšanas iespējām. Jaunajā tīmekļa vietnē iespējams brīvi pārskatīt un modelēt nepieciešamos IT (informācijas tehnoloģiju) resursus, kas balstīti uz jaudīgas DEAC datu centru infrastruktūras Eiropā.


Kopš 2014. gada sākuma DEAC ir ierindojies starp Ziemeļeiropas lielākiem virtuālo resursu pārvaldītājiem un tas ir sekmējis nepieciešamību uzņēmuma klientiem piedāvāt dažādus integrētus resursu pārvaldības rīkus, tostarp nodrošināt pašapkalpošanās platformu, kas ir būtisks solis uzņēmuma turpmākās attīstības veicināšanā starptautiskā mērogā.

Jaunajā interneta vietnē apmeklētāji var plašāk iepazīties ar DEAC darbību Eiropā, NVS valstīs un ASV, kā arī būvēt individuālajām vajadzībām pielāgotus risinājumus. DEAC šobrīd ir lielākais datu centru pakalpojumu eksportētājs Latvijā un viens no pirmajiem IT nozares pārstāvjiem Baltijā, kas savus pakalpojumus nemainīgi augstā līmenī nodrošina arī ārpus kontinenta.

 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo