... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC atklāj virtuālo platformu Maskavā

DEAC atklāj virtuālo platformu Maskavā
DEAC | 31.01.2018

Privāto datu centru operators DEAC būtiski pastiprina klātbūtni Krievijā, atklājot virtuālo datu centru Maskavā. Līdz ar virtuālo jaudu pieejamību Krievijas uzņēmumiem, IT ārpakalpojumu sniedzējs nodrošina izvērstu komunikāciju tīklu, kas ar zemu aizturi savieno Krieviju ar citām stratēģiski svarīgām lokācijām Eiropā.


Krievija izsenis ir viens no nozīmīgākajiem DEAC eksporta reģioniem, līdz ar ko virtuālais datu centrs kalpos kā digitāls tilts, kas savieno Eiropu ar Krieviju un Āzijas reģionu. Virtuālā platforma ļaus izvietot datus un aplikācijas tuvāk Krievijas lietotājiem, novēršot vajadzību sūtīt datus apstrādei tūkstošiem kilometru tālu uz Eiropas valstīm un atpakaļ. Risinājums ļauj izmantot kā publiskā, tā privātā mākoņa priekšrocības un visātrāko šodien pieejamo savienojumu starp Maskavu un Rīgu.


Virtuālā platforma Maskavā, DEAC>


Augošais pieprasījums pēc uzticamiem un kvalitatīviem IT pakalpojumiem, kombinācijā ar pieaugošo kiberuzbrukumu skaitu un vajadzību pēc droša rezerves kopiju (BaaS) un datu avārijas atjaunošanas (DRaaS) risinājuma, kļūst par Krievijas uzņēmējdarbības top prioritāti. Līdz ar mākoņa palaišanu, DEAC nodrošinās neierobežotas mērogojamības mākoņu risinājumus, kas Krievijas uzņēmumiem ļaus panākt biznesa nepārtrauktību un datu drošību, papildus ļaujot veidot datu rezerves kopijas vairākās ģeogrāfiski neatkarīgās atrašanās vietās un pēc nepieciešamības izvērst datu avārijas atjaunošanas un replikācijas plānu.

Virtuālā datu centra risinājuma arhitektūra bāzēta uz pasaules vadošo vendoru iekārtām un izvietota Tier III līmenim atbilstošā datu centrā, tādejādi DEAC Krievijas klienti var darbināt biznesa procesus gan lokāli, lai apmierinātu vietējo varasiestāžu prasības, tā arī izmantot Eiropas datu aizsardzības regulas, kas tiek piemērotas datus glabājot un apstrādājot kādā no Eiropas Savienības valstīm. Izvēle starp Krievijas lokālo un Eiropas Interneta savienojumu, kā arī lokālās vai reģionālās IP adreses sniedz uzņēmumiem nepieciešamo elastību, kas ir būtiska pie kompleksām un lielām darba slodzēm.

DEAC virtuālā datu centra arhitektūra ir bāzēta uz VMware vCloud Suite® virtuālās platformas, kas ir biznesa aprindās populārs risinājums un lietotājiem ļauj ātri un droši pielāgot nepieciešamo jaudu mainīgajām uzņēmējdarbības prasībām. Līdz ar elastību, mākonis nodrošina paaugstinātu drošības līmeni un ievērojami zemākas ekspluatācijas izmaksas. Virtuālais datu centrs kalpos kā jaudīgs pārvaldības rīks, ar caurspīdīgu izmaksu, veiktspējas, drošības un testēšanas platformas iespējām vienā risinājumā 

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo