... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC būtiski nostiprina savas pozīcijas Krievijā

DEAC būtiski nostiprina savas pozīcijas Krievijā
08.12.2010 | Novērtējums

Nākamais stratēģiskais solis Eiropas datu centru operatora DEAC darbības attīstībā NVS valstīs un Eiropā ir realizēts - 2010. gada novembrī Krievijas galvaspilsētā Maskavā DEAC atklāja savu pirmo ārvalstu pārstāvniecību. Kopējais projektu skaits Krievijā jau ir pārsniedzis 200, un ar jaunās pārstāvniecības atvēršanu DEAC būtiski nostiprina savas pozīcijas darbā ar Krievijas klientiem un partneriem. Nākamo 3 gadu laikā DEAC plāno atvērt vēl citas pārstāvniecības Eiropas un NVS valstīs, kā arī palaist ekspluatācijā jaunus lielus datu centrus Eiropā, kļūstot par pārliecinošu IT līderi Baltijā.


Eiropas datu centru operators DEAC, kura darbība ir orientēta uz IT ārpakalpojumu sniegšanu Eirāzijas un Amerikas mērogā, veiksmīgi noslēdz 2010.gadu, novembrī atklājot pirmo DEAC ārvalstu pārstāvniecību Krievijas galvaspilsētā Maskavā, Sadovničeskaja ielā 82, netālu no metro stacijas „Paveleckaja”. „Maskavā atklātā pārstāvniecība kopumā ir loģisks DEAC attīstības turpinājums, un tā apliecina DEAC kā IT jomas eksperta pozīcijas Krievijas biznesā,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis, piebilstot, ka aktīva DEAC publiskā darbība Maskavā un Sanktpēterburgā šajā gadā viennozīmīgi ir bagātinājusi nostabilizējušos Krievijas IT dzīvi datu centru segmentā ar jaunām biznesa aizsardzības un datu izvietošanas iespējām Eiropas Savienības teritorijā un IT izmaksu samazināšanu līdz pat 40%.

„Jaunā Krievijas pārstāvniecība būtiski atvieglos DEAC operatīvo darbību ar Krievijas pasūtītājiem un partneriem – Krievijas vidējā un lielā biznesa spēlētājiem,” atzīmē A.Gailītis, īpaši uzsverot DEAC projektu skaita nopietno pieaugumu ārpus Baltijas 2010.gada laikā. Šobrīd ārvalstu projektu skaits ir sasniedzis 300, divas trešdaļas no tiem ir tieši no Krievijas pasūtītājiem. Īpašs pieprasījums ir pēc IT risinājumiem uz DEAC izvērstās datu centru tīkla bāzes, kas pieejami pasūtītājiem vienas stundas laikā, vai mākoņskaitļošanas (cloud computing) tehnoloģijām Eiropas datu centru kontekstā pēc pieprasījuma. Kopumā tas tikai apstiprina Gartner analītiķu prognozes un vērtējumus 2010.gadam serveru risinājumu un mākoņu tehnoloģiju virtualizācijas jautājumos ar piekļuves saņemšanu minimālā laikā jaudīgiem un apjomīgiem serveru un programmu datu centru resursiem. 

„2011.gadā DEAC plāno turpināt darbu pie savu pozīciju stiprināšanas un savas klātbūtnes ģeogrāfisko robežu paplašināšanas NVS un Eiropas valstīs,” stāsta DEAC mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs, īpaši uzsverot faktu, ka pēc Baltijā lielākā datu centra „Rīga” atvēršanas 2009.gada beigās un DEAC Maskavas pārstāvniecības atklāšanas šī gada novembrī uzņēmuma vadība izvirza šādus stratēģiskās attīstības uzdevumus: jaunu pārstāvniecību atklāšanu NVS un Eiropas valstīs un vēl dažu datu centru atvēršanu Eiropas teritorijā nākamo trīs gadu laikā, kas vēl vairāk nostiprinās DEAC pozīcijas Austrumeiropā. „DEAC konkurētspējas priekšrocības ir acīmredzamas, savukārt sadarbība ar DEAC izraisa arvien lielāki uzticību no Krievijas, Ukrainas, Eiropas un citu pasaules reģionu vidējā un lielā biznesa pārstāvju puses,” apkopo O.Naskidajevs.

 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo