... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC dalība ievērojamos Krievijas IT pasākumos vadošā IT eksperta statusā mākoņskaitļošanas un IT drošības jautājumos no

DEAC dalība ievērojamos Krievijas IT pasākumos vadošā IT eksperta statusā mākoņskaitļošanas un IT drošības jautājumos no
26.11.2010 | Novērtējums

2010.gada novembrī DEAC Mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs kārtējā lietišķajā vizītē apmeklēja Krievijas galvaspilsētu Maskavu, lai tiktos ar potenciālajiem pasūtītājiem  un piedalītos divos ļoti lielos IT pasākumos Krievijā ar kopējo dalībnieku skaitu vairāk nekā 5000.


Pirmajā pasākumā, kas notika 10.novembrī, DEAC uzstājās sponsora statusā ikgadējā forumā „CNews FORUM 2010: Informācijas tehnoloģijas rītdien”, kurā piedalījās vairāk nekā 1000 IT speciālisti. Forumā tika apspriestas izmaiņas IKT attīstības tendencēs Krievijā, definēti jauni nogriežņi un perspektīvākie IT jomas virzieni tuvākajiem gadiem. Pasākuma dalībniekiem, izņemot plenārsēdes ar Krievijas Sakaru un plašsaziņas līdzekļu ministra vietnieka Iļjas Massuha piedalīšanos, tika piedāvātas 5 sekcijas: Valsts sektors, Bankas, Drošība, Atklātā pirmkoda programmatūra un Mākoņskaitļošanas tehnoloģijas. Foruma dalībniekiem bija pieejama arī zāle ar IT uzņēmumu stendiem, kuros tie varēja apspriest IT drošības jautājumus, iepazīties ar jaunākajiem IT risinājumiem un atkārtoti apspēlēt IT izmaksu optimizācijas metodes.

DEAC pārstāvis uzstājās foruma sekcijā „Mākoņskaitļošanas tehnoloģijas” eksperta statusā ar ziņojumu „DEAC Eiropas datu centri pēc pieprasījuma”  un paziņoja par pirmo soli mākoņskaitļošanas (cloud computing) tehnoloģiju ieviešanā, kas pieejamas STUNDAS laikā, baltoties uz izvērsto pašu datu centru tīklu Eiropas Savienības teritorijā. Šodien Eiropas datu centru operators DEAC, kura pamatdarbība ir vērsta uz datu centru un IT ārpakalpojumu sniegšanu, ir viens no vadošajiem speciālistiem serveru risinājumu virtualizācijas un mākoņskaitļošanas tehnoloģiju jautājumos, kas saskaņā ar Gartner analītiķu vērtējumu 2010.gadā kļuva par vienu no galvenajām prioritātēm lielajam biznesam, kas nepārtraukti meklē efektīvas stratēģijas, lai samazinātu izdevumus, kā arī ekonomiskas IT infrastruktūras veidošanas ceļus.

Oļegs Naskidajevs arī sniedza video interviju un atbildēja uz CNews jautājumiem par galvenajām datu centru jomas attīstības tendencēm šodien, prioritārajiem pasūtītājiem un to, ko viņi sagaida no mūsdienīga datu centra, kā arī uzsvēra Eiropas datu centru on-demand priekšrocības - sīkāk.

Papildu informācija par CNews FORUM 2010:


Par 2010.gada noslēdzošo pasākumu kļuva DEAC dalība eksperta statusā jautājumos par informācijas drošību lielākajā Krievijas IT pasākumā, kas notika Maskavā no 17. Līdz 19.novembrim – „VII Starptautiskā izstāde Infosecurity Russia. StorageExpo. Documentation - 2010”. Jaunākos informācijas drošības, datu apstrādes un glabāšanas, dokumentu apstrādes un personas datu aizsardzības risinājumus prezentēja vairāk nekā 104 organizācijas; 4019 vadītāji un speciālisti apmeklēja 153 lietišķās programmas pasākumus un 386 pasūtītāju, regulatoru, piegādātāju un profesionālo apvienību pārstāvju uzstāšanās. Izstādēs piedalījās Krievijas un ārvalstu programmizstrādātāji, iekārtu, pakalpojumu un informācijas drošības (t.sk. personas datu drošības), datu glabāšanas un apstrādes  risinājumu ražotāji un piegādātāji, kas savos stendos, semināros un prezentācijās pārstāvēja Krievijā un citviet pasaulē realizētos projektus un jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj pasūtītājiem paaugstināt ROI un samazināt TCO.

DEAC pārstāvis uzstājās pirmajā pasākuma dienā apaļā galda diskusijā „Kādu stratēģiju izvēlēties – būvēt savu datu centru vai nomāt?” eksperta statusā ar ziņojumu „DEAC Eiropas datu centri – datu drošība un izmaksu optimizācija” un klausītājiem atklāja DEAC – Eiropas datu centru operatora, kas strādā gan Eiropas, gan NVS valstu tirgos - darbības pieredzi un galvenos jautājumus, kuriem IT direktoriem un uzņēmumu vadībai būtu jāpievērš uzmanība, pieņemot lēmumu par pašu datu centra būvniecību vai jau pasūtītāja gatavo pakalpojumu nomu. Oļegs Naskidajevs atzīmēja, ka viennozīmīgas atbildes jautājumā par to, vai nomāt vai būvēt pašu datu centru, nav un nebūs – viss ir atkarīgs no konkrētās kompānijas prioritātēm un IT stratēģijas tuvākajiem 5 gadiem, bet galvenās tendences pasaulē norāda uz to, ka lielākā daļa kompāniju izvēlas nomāt datu centrus. 
 

IT risinājumi DEAC

Foto: СNews

Oļegs Naskidajevs DEAC

Foto: Oļegs Naskidajevs ar prezentāciju "DEAC Eiropas datu centri DEAC on-demand"

IT risinājumi DEAC

Foto: CNews

Oļegs Naskidajevs DEAC

Foto: Cnews intervija - Oļegs Naskidajevs

IT risinājumi DEAC

Foto: InfoSecurity

IT risinājumi DEAC

Foto: InfoSecurity - Oļegs Naskidajevs


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo