... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC dalība vadošā mākoņskaitļošanas eksperta statusā starptautiskajā forumā „Мир ЦОД 2012” Maskavā

DEAC dalība vadošā mākoņskaitļošanas eksperta statusā starptautiskajā forumā „Мир ЦОД 2012” Maskavā
31.05.2012 | Novērtējums

DEAC dalība Мир ЦОД 2012 Maskavā

30. un 31. maijā Eiropas datu centru operators DEAC piedalījās kārtējā starptautiskajā forumā „Мир ЦОД”, kuru ik dienu apmeklēja 800 dalībnieku. Pasākuma laikā DEAC uzstājās ar divām, mākoņskaitļošanas jautājumiem veltītām prezentācijām, dalījās ar jaunu datu centru atklāšanas plāniem Eiropas savienības teritorijā un savā stendā atbildēja uz daudziem foruma apmeklētāju jautājumiem, īpaši uzsverot to, ka DEAC datu centru infrastruktūra nav pretrunā ar federālo likumu (ФЗ-152) par personīgo datu un IT infrastruktūras izvietošanu Eiropas datu centros.


Izdevniecības „Открытые системы” organizētais forums „Мир ЦОД 2012” ieguvis popularitāti plašā IT speciālistu lokā, ir kļuvis ne tikai par platformu jaunu produktu un tehnoloģiju apspriešanai, to demonstrācijām, tas ir ieguvis Krievijas datu centru būvniecības entuziastu nemainīgas tikšanās vietas statusu.

Pirmajā foruma dienā, plenārsēdē, DEAC mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs eksperta statusā uzstājās ar prezentāciju „Jūsu datu centri Eiropā – garants veiksmīgai un stratēģiskai biznesa attīstībai”, atzīmēja galvenās priekšrocības, ko Krievijas biznesam sniedz Eiropas datu centri, atzīmēja DEAC panākumus Krievijā pēdējo 3 gadu laikā, un dalījās ar stratēģiskajiem attīstības plāniem tuvākajiem 5 gadiem.
Uz servisu orientētais modelis Everything As A Service (EaaS) – ir pamatvirziens IT nozares attīstībai tuvākajos gados, mākoņskaitļošana nodrošinās būtisku IT izmaksu optimizāciju, paaugstinot konkurētspēju, nākotnē notiks pāreja no kapitāliem izdevumiem (CapEX - Capital Expenses) uz zemiem un prognozējamiem operatīviem izdevumiem (OpEx -Operation Expenses). Uzstāšanās laikā īpaši tika uzsvērti DEAC stratēģiskie plāni personīgās mākoņu IT infrastruktūras attīstībā, tuvāko 3-4 gadu laikā vairāku datu centru būvniecība  Latvijā, Vācijā, Holandē, Lielbritānijā, atzīmējot, ka DEAC datu centru infrastruktūra nav pretrunā ar federālo likumu (ФЗ-152) par personīgo datu un IT infrastruktūras izvietošanu Eiropas datu centros.
 
Otrajā foruma dienā, sekcijā „Datu centru pakalpojumi”, DEAC projektu vadītājs Igors Mizgins eksperta statusā uzstājās ar prezentāciju „Krievijas pasūtītāju biežākie jautājumi un problēmas – Eiropas datu centru operatora DEAC risinājumi”, dalījās savā pieredzē darbā ar Krievijas pasūtītājiem, vairāk kā 300 projektos, atzīmējot būtisku uzticības sliekšņa pieaugumu DEAC IT pakalpojumiem pēdējā gada laikā. Uzmanība tika veltīta Krievijas kompānijām šodien un tuvāko 3 gadu perspektīvai, tika iztirzāti pēdējo 2 gadu perioda sadarbības piemēri ar Krievijas kompānijām izmantojot DEAC iespējas. Igors Mizgins norādīja uz pamata iemesliem DEAC datu centru infrastruktūras izmantošanai un atzīmēja panāktos darba rezultātus.

DEAC darbinieki 2 dienu laikā aktīvi konsultēja foruma apmeklētājus personīgajā stendā, kur katram pasākuma apmeklētājam tika nodrošināta iespēja saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem un virtuāli apmeklēt kādu no DEAC datu centriem, skatīties video.

Rezumējot DEAC dalību pasākumā, ir vērts atzīmēt, ka Krievijas biznesam aizvien aktuālāks kļūst racionāls mākoņu IT infrastruktūras izmantošanas jautājums ne tikai Krievijā, bet arī Eiropas Savienības teritorijā, informācijas un biznesa aizsardzības nodrošināšana, izvietojot kā minimums vienu infrastruktūras punktu Eiropas datu centrā, kā arī svarīga ir biznesa procesu nepārtrauktība un mākoņu IT infrastruktūras izmaksu samazinājums. 
 

DEAC dalība forumā Мир ЦОД 2012

DEAC dalība forumā Мир ЦОД 2012

Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo