... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC dalījās pieredzē samitā Budapeštā

DEAC dalījās pieredzē samitā Budapeštā
03.03.2011 | Novērtējums

DEAC turpina aktīvi strādāt Eiropas ekonomiskajā telpā un kārtējais solis tika veikts 2011. gada 17. un 18. februārī Budapeštā, Ungārijā, kur DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis dalījās pieredzē datu centru līderu diskusijas panelī datu centu Centrālās un Austrumu Eiropas reģionālajā samitā (Data Centres Central&Eastern Europe Regional Summit). Pasākuma ietvaros DEAC prezentēja savu datu centru infrastruktūru, kura uz doto momentu ir lielākā Baltijā un pēc Krievijas medija Cnews veiktā pētījuma ietilpst pasaules lielāko komerciālo datu centru sarakstā. Samita laikā A.Gailītis padalījās par attīstības plāniem uz tuvākiem 3 gadiem un pauda viedokli, ka DEAC datu centru infrastruktūra acīmredzami pastiprinās Austrumeiropas datu centru reģiona pozīcijas pasaulē jau šogad.


Pirmā reģionāla datu centru samita ietvaros, galvenokārt, tiek aplūkota jaunāko tehnoloģiju un tirgus izmaiņu ietekme uz reģionālo un starptautisko uzņēmumu IT ārpakalpojumu vajadzībām. Konferences dalībniekiem bija iespēja gan iepazīties ar jaunāko informāciju par datu centru inovatīvajām tehnoloģijām, vadību un tirgus apskatu, gan apspriest aktuālos jautājumus, kuri skar m-komercijas un e-komercijas tehnoloģijas, 4G un video translāciju iespējas u.c.

„Centrālajā un Austrumeiropā datu centru nozare piedzīvo ļoti strauju izaugsmi, ko veicina arvien pieaugošs datu apjoms, jaunu datu centru atklāšana, kā arī jaunās iespējas izmantot inovatīvos tehnoloģiskos risinājumus. DEAC jau kopš 1999. gada palīdz saviem klientiem no Eiropas, Krievijas, ASV un citu NVS valstu reģioniem optimizēt IT infrastruktūru un samazināt tuvāko 3-5 gadu laikā savas izmaksas līdz pat 40%. Uz doto momentu DEAC ir viens no vadošajiem datu centru ekspertiem Austrumeiropā serveru risinājumu, virtualizācijas un mākoņskaitļošanas tehnoloģiju jautājumos,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs A.Gailītis.

Datu centru ekspertu samitā DEAC pārstāvis uzstājas ar savu prezentāciju, informējot dalībniekus par lielākās datu centru infrastruktūras izveidošanu Baltijā. DEAC datu centru platība sastāda 630 statņi jeb 1800 kv.m., kas atbilst TIER I-IV energodrošības standartiem par drošu un ātru DEAC starpsavienojumu telekomunikāciju shēmu starp Rietumiem un Austrumiem. Pēc autoritāra Krievijas medija Cnews pētījuma, DEAC datu centra infrastruktūra tika iekļauta pasaules lielāko komerciālo datu centru sarakstā.

Jau 2011. gadā DEAC datu centru infrastruktūra arvien vairāk nostiprinās Austrumeiropas datu centru reģiona pozīcijas pasaulē. Nākamo 3 gadu laikā DEAC plāno turpināt nostiprināt savas pozīcijas Eiropā, ASV, Krievijā, kā arī citās NVS valstīs, ieviešot jaunus IT pakalpojumus uz mākoņskaitļošanas (cloud computing) risinājumu bāzes. 2009. gada beigās atverot lielāko datu centru „Rīga” Baltijas valstu mērogā un 2010. gada novembrī DEAC pārstāvniecību Maskavā, uzņēmuma vadība pieņēma stratēģisku lēmumu, turpmāko trīs gadu laikā atvērt pārstāvniecības Eiropas un NVS valstīs, kā arī uzbūvēt Eiropas teritorijā vairākus datu centrus ar kopējo platību virs 1000 statņiem. "Šodien arvien vairāk klientu raugās pēc gataviem datu centru risinājumiem, kas ir pieejami maksimāli ātrā laikā, tāpat arī spēj diversificēt galvenos biznesa riskus un optimizēt IT izdevumus. Pēdējās tendences norāda uz to, ka lielais bizness izvēlas nomāt datu centru kapacitāti, nevis veidot savu infrastruktūru," norāda A. Gailītis.


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo