... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC Datu Centrā izvietoti jau 500 serveru

DEAC Datu Centrā izvietoti jau 500 serveru
19.01.2007

IT uzņēmuma DEAC izveidotajā Datu Centrā, kas ir vienīgā, modernākā un drošākā šāda veida datu glabātuve Baltijā, izvietoti jau pieci simti serveru. Tas ir ievērojams skaitlis pat visu trīs Baltijas valstu mērogā. 500. servera īpašnieki ir laikraksts „Dienas Bizness”, kas uzticējuši savus datus uzņēmumam DEAC, jo 12 metrus zem zemes esošajā glabātuvē to drošība ir praktiski neapdraudēta. 

„Patīkami, ka mums uzticas tik daudz uzņēmumu. Šis skaitlis ir ļoti iespaidīgs, ja ņem vērā, ka uz viena servera iespējams izvietot pat 20-30 klientu resursus. Rūpīgi izvērtējot esošo situāciju un nākotnes perspektīvas, esam sākuši būvēt vēl vienu Datu Centru, kas arī atradīsies Rīgā un kura resursi būs praktiski neizsmeļami,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis, piebilstot, ka to plānots pabeigt šī gada laikā.

„Dienas Bizness” uzņēmuma DEAC Datu Centrā nolēmis glabāt rezerves datu kopijas, kurās atrodas uzņēmuma iekšējā informācija. Tomēr „Dienas Biznesam” ir arī specifiskas prasības - paaugstināts reaģēšanas laiks gadījumā, ja notiek kaut kas neparedzēts, kā arī paaugstināta datu pieejamība.

Laikraksta „Dienas Bizness” IT nodaļas vadītājs Nils Bērziņš stāsta, ka izvēlējies DEAC, jo saņēmis labas atsauksmes no citiem šīs jomas speciālistiem. „DEAC priekšrocība ir pakalpojuma pielāgošana konkrētā klienta vajadzībām, kā arī datu drošība un iespēja tiem viegli piekļūt nepieciešamības gadījumā. Varam justies droši, ka datu kopijas nekur nepazudīs,” uzskata N.Bērziņš, atzīmējot, ka arī piešķirtā goda apliecība par 500.servera izvietošanu un DEAC vadības apsveikums ir bijis patīkams žests.

DEAC izveidotais Datu Centrs nodrošina augstākā līmeņa datu aizsardzību, jo iespēja, ka tajā izvietotais aprīkojums kādu iemeslu dēļ varētu tikt bojāts, ir samazināta līdz minimumam. Turklāt Datu Centrā ir izvietoti divi neatkarīgi elektroenerģijas pievadi, 24 stundas diennaktī autonomi strādājoši dīzeļģeneratori un centralizēta rezerves barošanas sistēma, kas nodrošina konstantu elektroenerģijas padevi.

DEAC ir IT uzņēmums, kas kopš 2000. gada piedāvā dažādu līmeņu IT ārpakalpojumus. 2006. gadā uzņēmums ieguva augstāko Microsoft partnerattiecību statusu - Microsoft Gold Certified Partners. DEAC Datu Centrā ir izvietota inbox.lv, draugiem.lv, Latvijas Banka, Aigas nams, Dienas Bizness, Falck Apsargs, DEPO, Digital Times, Sampo Banka, Seesam Latvija, HVB Bank Latvia, Tele2, TV3 Latvija, Radio SWH, Star FM, The Baltic Times, Diena, Aldaris un citu lielu resursu un kompāniju tehnika.


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo