... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC uzstādītas augstākā līmeņa ugunsmūru sistēmas

DEAC uzstādītas augstākā līmeņa ugunsmūru sistēmas
26.11.2008

Informāciju sagatavoja Oļegs Naskidajevs, SIA "Digitālās ekonomikas attīstības centrs" Pārdošanas un mārketinga departamenta vadītājs.


IT ārpakalpojumu sniedzējs SIA "Digitālās ekonomikas attīstības centrs" (DEAC) pazemes datu centrā "Grīziņkalns" ir uzstādījis jaunākos ugunsmūru (Firewall) tehnoloģiskos risinājumus, tādejādi sasniedzot jaunu datu centru operatoru kvalitātes līmeni. "Šobrīd tikai daži datu centri Latvijā ir aprīkoti ar šādu ugunssienu. Jaunā ugunsmūra risinājums ir īpaši nozīmīgs un kļūst arvien aktuālāks gan valsts institūcijās, gan uzņēmumos, kas nodarbojas ar E-komerciju un uztur interneta mājas lapas", stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.


Ar DEAC jauno ugunsmūra (Juniper saimes) palīdzību tiek apturēti tādi uzbrukumi kā dažāda veida Flood (SYN, ICMP, SMURF, LAND utt.), uzbrukumi DNS serveriem, neskaitāmi WEB serveru ievainojamību meklētāji, WEB un E-pasta serveru paroļu meklētāji, sadalītie uzbrukumi (DDoS), viltotu pakešu līmeņa uzbrukumi utt. Ugunsmūris satur Juniper Networks’s Deep Inspection sistēmu, kas tīklā līmenī filtrē datu, ziņojumu vai citas digitālās informācijas plūsmu (traffic), izpēti dziļāk aplikāciju līmenī, tādejādi ļaujot efektīvāk definēt un apturēt uzbrukumu.


"Lai gan šobrīd lielākā daļa resursu tiek ieguldīti jaunā DEAC datu centra "Rīga" būvniecībā, joprojām tiek pilnveidots arī datu centrs "Grīziņkalns" – tā infrastruktūra atzīta par vienu no modernākajām Latvijā", skaidro A.Gailītis, kura tiešā pārraudzībā tika realizēts datu centra izveides projekts. Pazemes datu centrs "Grīziņkalns" ir bijušais padomju armijas komandpunkts – bunkurs, kas būvēts, kā īpaši droša celtne. "Grīziņkalna" tuvums Rīgas centram ļauj izmantot visas neieciešamās mūsdienu komunikācijas. Tas atrodas deviņus metrus virs jūras līmeņa un 12 metrus zem zemes, kas mazina plūdu bīstamības elektromagnētiskā starojuma riskus.


DEAC saviem klientiem piedāvā ļoti plašu IT ārpakalpojumu klāstu, kurā ietilpst datu centra pakalpojumi, datortehnikas un IT apkalpošana, WEB lapu un sistēmu izstrāde, mājas lapas vai jebkura cita interneta risinājuma izvietošanas, izstrādes un domēna reģistrācijas (hostinga) pakalpojumi un konsultācijas. DEAC 2008.gadā atkārtoti ieguva Microsoft zelta sertificēto partneru (Microsoft Gold Certified Partners) statusu – augstāko Microsoft partnerības novērtējumu.


Septiņu darbības gadu laikā DEAC ir nostiprinājis pozīcijas IT ārpakalpojumu sniedzēju tirgū, un klientu skaits pārsniedz tūkstoti. DEAC Datu Centrā ir izvietota Latvijas Banka, Rietumu banka, Danske banka, ELKO Grupa, INBOX.LV, ONE.LV, DELFI, TV3 Latvija, laikrakstu Dienas Bizness un Diena, Radio SWH, DUAL, Trodeks, Seesam, ERGO, Nelss, Montāžnieks D un citu Latvijas vadošo uzņēmumu tehnika.

Uzzināt vairāk par jauno ugunsmūru


Papildus informācija:
tālr. 67072140
[email protected]
www.deac.eu


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo