... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC datu centri nodrošina SourceForge spoguļdublējumus

DEAC datu centri nodrošina SourceForge spoguļdublējumus
DEAC | 10.09.2020

Šovasar DEAC uzstādīja spoguļdublējumus uzņēmumam Sourceforge Rīgā, Amsterdamā un Frankfurtē. Spoguļdublējums Latvijā tika iestatīts, lai saņemtu trafiku no Austrumeiropas reģiona. Šobrīd spoguļdublējumi nodrošina SourceForge populārāko datu lejupielādi un veiksmīgi tiek galā ar trafika plūsmu.


SourceForge meklēja papildu partnerus, lai nodrošinātu spoguļdublējumus Eiropā, un sazinājās ar Eiropas datu centru operatora DEAC valdes priekšsēdētāju Andri Gailīti, lai noskaidrotu par sadarbības iespējām. DEAC pozitīvi raudzījās uz iespēju izvietot SourceForge spoguļdublējumus savās lokācijās, jo tas ir veids, kā atbalstīt atvērtā pirmkoda globālo kopienu SourceForge.net, pie tam serveru ģeogrāfiskā izvietošana tuvāk vietējiem lietotājiem ļauj nodrošināt ātrāku lejupielādi. Tā kā DEAC bija pieejamas brīvas serveru rezerves savā datu centrā, tad vispirms tika uzstādīts spoguļdublējums Rīgā, pēc tam sekoja papildu lokācijās – Amsterdamā un Frankfurtē.


DEAC datu centri nodrošina SourceForge spoguļdublējumus DEAC

"Mēs kā spoguļdublējumu nodrošinātāji esam atbildīgi par iekārtām, hostingu un pastāvīgu uzturēšanu, kā arī trafika joslas platumu, lai spoguļdublējumi sinhronizētos un lietotāji varētu no tiem lejupielādēt," komentē DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis. Ar spoguļdublējumu līgumu DEAC garantē arī pieejamību, fizisko drošību, datu apstrādi, rezervēšanu un tīkla veiktspēju. SourceForge nodrošina spoguļdublējumu sinhronizācijas procesa pārraudzību un datu plūsmu nosūtīšanu.


SourceForge.net uztur spoguļdublējumu tīklu ar lokācijām visā pasaulē. Spoguļdublējumu tīkls tiek izmantots, lai atslogotu SourceForge.net serverus no atvērtā pirmkoda programmatūras lejupielādēm. SourceForge ir viena no 500 populārākajām tīmekļa vietnēm, kurai katru mēnesi ir vairāk nekā 32 miljonu skatītāju. Izmantojot SourceForge piedāvātos rīkus, tiek apkalpoti miljoniem reģistrētu lietotāju, un izstrādātāji rada jaudīgu programmatūru vairāk nekā 502 000 projektu.


DEAC ir viens no lielākajiem piegādātāju neitrāliem datu centru operatoriem Ziemeļeiropā ar ilggadēju pieredzi uzticamu IT risinājumu nodrošināšanā klientiem no vairāk nekā 40 valstīm. Kopš 1999. gada DEAC mērķis ir sniegt kompleksus datu centru pakalpojumus un individuālus IT risinājumus. DEAC piedāvā plašu pielāgotu IT risinājumu klāstu, kas nodrošina biznesa aizsardzību un optimālu izmaksu samazināšanu, analizējot biznesa vajadzības atbilstoši uzņēmuma stratēģijai un mērķiem.Atpakaļdeac-partners-logo