... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC diskutē ar studentiem

DEAC diskutē ar studentiem
03.04.2008

2008. gada 1. aprīlī DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis tikās ar Rīgas Tehniskās universitātes Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultātes studentiem, lai diskutētu par īpašībām, kādām būtu jāpiemīt labam IT nozares speciālistam, atalgojuma tendencēm IT nozarē un darba devēja prasībām jaunajiem darbiniekiem.

Šī tikšanās notika projekta „Šķērsgriezumā” ietvaros un tajā piedalījās lielāko Latvijas IT uzņēmumu pārstāvji. Šī projekta mērķis bija veicināt gan studentu, gan topošo studentu dziļāku izpratni par IT nozares perspektīvām. Studentu atsaucība bija liela un diskusija izvērsās karsta. Uzaicinātie pārstāvji centās sniegt atbildes uz visiem studentu interesējošajiem jautājumiem.

„Mums šobrīd aug ļoti spēcīga jauna IT speciālistu paaudze. Biju ļoti gandarīts redzot tik daudz entuziasma pilnus jauniešus. Tas nozīmē tikai to, ka pavisam tuvā nākotnē DEAC darbinieku rindas papildinās ļoti profesionāli darbinieki,” tā savos iespaidos par RTU karjeras dienām dalījās DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis. 


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo