... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC garantē Latvijas uzņēmumiem 100% datu drošību

DEAC garantē Latvijas uzņēmumiem 100% datu drošību
15.03.2010

Izmantojot DEAC Eiropas līmeņa datu centros pieejamās atjauninātās datu glabāšanas sistēmas, Latvijas uzņēmumi būtiski stiprina savas tirgus pozīcijas vietējās konkurences apstākļos, kā arī attīstot uzņēmējdarbību ārpus valsts robežām. Centralizēta datu izvietošana vismaz 2 dažādos ģeogrāfiskos punktos un 100% pārliecība par to pieejamību visu diennakti jebkuros force - majeure apstākļos no jebkura Eirāzijas reģiona, diversificē iespējamos riskus un ir pamatā veiksmīgai biznesa attīstībai.

Mūsdienās maksimāla datu pieejamība un drošība visu diennakti sniedz nopietnas konkurētspējas priekšrocības tirgus apstākļos, kad tā dalībnieki joprojām mēģina attapties pēc pēdējo gadu satricinājumiem. Atjauninātās datu glabāšanas sistēmas ļauj Latvijas biznesa pārstāvjiem attīstīt daudzveidīgus IT risinājumus, kā pamatu izmantojot DEAC datu centrus, kas ir orientēti uz 100% datu drošību un pieeju tiem jebkurā diennakts laikā ar garantētu ātrumu no jebkura Eirāzijas reģiona. Centralizēta datu izvietošana ļauj jebkuram uzņēmumam samazināt informācijas noplūdes draudus no lokālajiem datoriem, ieviest kārtību informācijas jūrā un maksimāli koncentrēties uzņēmuma pamatdarbībai, kas nes pelņu.

„Šodien uzņēmuma darbības nepārtrauktību 100% apmērā vairs negarantē tikai teicama reputācija, daudzsološi finanšu rādītāji un izstrādāta ilgtspējīga attīstības stratēģija. Vienā mirklī uzņēmuma darbību var paralizēt vai pat pilnībā apturēt nepatīkama ziņa, ka tā dati uz laiku nav pieejami vai pat ir zuduši pavisam,” norāda DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis. „Par to liecina arī globālu pētījumu rezultāti: saskaņā ar IT konsultāciju un analītikas kompānijas „Gartner Group” datiem, 43% uzņēmumu nespēja turpināt savu darbību pēc neatgriezeniskiem datu zaudējumiem.”

Datu glabāšanas sistēmas ir nepieciešamas gan maziem uzņēmumiem, gan lieliem korporatīviem sektoriem. Uzņēmumi, kuri biznesa attīstības politiku balsta uz pārdomātu IT stratēģiju, datu glabāšanas aspektiem un informācijas pieejamībai jebkurā laikā pievērš īpašu uzmanību. Ieviešot datu glabāšanas sistēmas risinājumus uzņēmuma darbībā, obligāti jāprognozē potenciālais informācijas apjoma pieaugums tuvāko 2 – 3 gadu laikā, pretējā gadījumā nāksies mainīt ne tikai detaļas, bet visu sistēmu. „Tuvāko 5 gadu laikā pārraidīto datu apjoms pieaugs desmitkārtīgi. Rezultātā zaudētājos paliks tie uzņēmēji, kuri nebūs gudri paredzējuši šādu notikumu attīstību. Jo īpaši tas ir aktuāli uzņēmumiem, kuri operē ar lieliem datu apjomiem,” uzsver A.Gailītis.

„Svarīgi atcerēties par saprātīgu līdzsvaru starp biznesa nepārtrauktību un IT izdevumu samazināšanu,” atzīmē Andris Gailītis. Saskaņā ar starptautiskas tirgus pētījumu kompānijas „IDC” datiem, ik dienas datu apjomi pieaug par vairāk kā 80%, savukārt izdevumi IT kategorijā pieaug tikai par 20% gadā. „Izmantojot jaunākās tehnoloģijas, IT dienestam jākļūst par biznesa virzītājspēku un jāveicina uzņēmumu ienākumu pieaugums. Mūsu jaunākie datu glabāšanas sistēmu risinājumi tiek galā ar šādu uzdevumu. Un, piemēram, diska vieta ar 50 GB izmaksā 20 Ls,” stāsta A.Gailītis.

Par DEAC:

DEAC ir Eiropas datu centru operators. Kompānijas pamatdarbība ir orientēta uz datu centru un IT ārpakalpojumu sniegšanu Eirāzijas mērogā. DEAC datu centru (DC „Rīga” un DC „Grīziņkalns”) serveru telpu kopējā platība ir 1000 m2. Enerģijas nodrošinājuma shēmas līmenis ir līdz TIER IV, komunikāciju pieslēgumi nodrošina tiešo savienojumu, kā arī sasniedz tādus lielus Eiropas datu apmaiņas punktus kā Amsterdamas (AMS-IX), Frankfurtes (FDE-CIX), Londonas (LINX), Rīgas (LIX) un citu lielo pilsētu, kur ir interneta pieslēgums nepieciešamajā ātrumā.

Kompānijai DEAC uzticas vairāk kā 2000 klienti no 20 pasaules valstīm, piemēram, Lietuvas, Igaunijas, Ukrainas, Vācijas, Spānijas, Somijas, Šveices un Nīderlandes. Lielākie klienti ir Spānijas telekomunikāciju operators Telefonica, Danske Bank, Unicredit bank, Latvijas Banka, Rietumu Banka, inbox.lv, one.lv, Elko Group, „DEPO DIY”, Microsoft Latvia, Philips Baltic, „TV3 Latvija”, “AAS Balva”, “Kvadra pak” u.c.
Kompānija „DEAC” ir izstrādājusi Latvijā populārāko skolvadības sistēmu e-klase.


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo