... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC ievieš ātrāko datu pārraides kanālu “Rīga-Maskava”

DEAC ievieš ātrāko datu pārraides kanālu “Rīga-Maskava”
DEAC | 12.12.2017

Viens no lielākajiem neatkarīgajiem datu centru operatoriem Ziemeļeiropā, DEAC, paplašina tīkla infrastruktūru ar jaunu, tiešu un visātrāko iespējamo datu pārraides kanālu “Rīga-Maskava” ar ātrumu 10 Gbit/s un vidējo aizturi tikai 13 milisekundes (ms).


Lai apmierinātu arvien pieaugošās biznesa vajadzības, tiek atklāts tiešais kanāls, kas ļaus kvalitatīvi un ātri nodrošināt datu apmaiņu starp Krieviju un Eiropu. Pateicoties ātrgaitas savienojumam starp Maskavu un Rīgu, tagad uzņēmumiem ir iespēja efektīvāk organizēt kritiskus biznesa procesus: kompleksu IT risinājumu izveidi datu centros Rīgā un Maskavā, optimizēt attālinātas piekļuves aplikācijas, kā arī risinājums paver plašākas iespējas risku diversifikācijai (avārijas atjaunošanas plāns, datu rezerves kopēšana u.c.). Tas ļauj uzņēmumiem dalīt riskus un tādejādi samazināt izmaksas, kā arī, ja nepieciešams, izmantot rezerves kanālus Frankfurtē, Amsterdamā, Londonā, Stokholmā un Kijevā.

Datu pārraides kanāls Rīga-Maskava DEAC

“Šis ir visātrākais iespējamais šodien pieejamais datu pārraides kanāls Krievijas virzienā. Pateicoties jaunajam kanālam, Krievijas bizness, strādājot ar datiem, kas ir izvietoti, apstrādāti un glabāti Eiropā, kļūs daudz mobilāks. Tas ļaus uzņēmumiem efektīvāk plānot darbu, ieviešot jaunus tehnoloģiskos risinājumus, kas iepriekš nebija pieejami” - iezīmē DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Jaunais kanāls ir izveidots, izmantojot DWDM tehnoloģiju (Dense Wavelength Division Multiplexing). Tā apvieno optisko šķiedru datus no dažādiem avotiem, no kuriem katrs var vienlaikus pārsūtīt līdz pat 160 neatkarīgiem informācijas kanāliem, izmantojot atsevišķus viļņa garumus. Šī tehnoloģija plaši tiek izmantota augstas ietilpības pamata optisko šķiedru savienojumos ar augstu veiktspēju, ļaujot pārsūtīt vienlaicīgi lielāku apjomu dažādu datu ar lielāku ātrumu nekā citi plaši izmantoti savienojumi.


Atpakaļ



Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo