... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC izvērš mākoņu platformu ar virtuālo datu centru Frankfurtē

DEAC izvērš mākoņu platformu ar virtuālo datu centru Frankfurtē
DEAC | 26.02.2018

Privāto datu centru operators DEAC apvieno Eiropu un Krieviju vienotā virtuālā tīklā un atklāj virtuālo datu centru Frankfurtē. Klientiem pieejams ģeogrāfiski plašāks pārklājums, kas nodrošina ātru datu apmaiņu, plašu datu pārraides kanālu izvēli ar integrētām datu šifrēšanas iespējām un profesionālu tehnisko atbalstu.


Apvienojumā ar 2018. gada janvārī palaisto virtuālo datu centru Maskavā, kas savieno Rīgu un Krieviju ar tirgū ātrāko pieejamo datu pārraides kanālu “Rīga-Maskava” ar ātrumu 10 Gbit/s un vidējo aizturi tikai 13 milisekundes (ms), mākonis Frankfurtē kalpos kā drošs un uzticams tilts, kas savieno Krieviju ar Rietumeiropu.


Virtuālā platforma Frankfurtē DEAC

Augstas veiktspējas uzglabāšanas sistēmas un uz VMware vCloud Suite® arhitektūras būvēts virtualizācijas risinājums ļauj viegli un ātri pielāgot nepieciešamo jaudu un nodrošina nepieciešamo datu drošības līmeni, kā arī pārraides ātrumu, kas pielāgojams klienta biznesa vajadzībām. Tajā pat laikā vCloud risinājuma priekšrocības ir ne tikai ātrums, bet arī augsts drošības līmenis, kā arī ievērojami zemākas ekspluatācijas izmaksas.


Starpvalstu līmenī izvērsta un vienota virtuālā vide ļauj biznesam nodrošināt praktiski neierobežotus resursus un saīsināt laiku, kas nepieciešams pakalpojumu nodrošināšanai lietotājiem bez kapitālieguldījumiem.  Uz VCloud  bāzētā virtualizācijas platforma ir izdevīgs risinājums, lai pārvaldītu uzņēmuma veiktspēju un uzticamību.


"Šodien mākoņu tirgus galvenie jautājumi ir pārorientējušies uz konkrētiem uzņēmējdarbības tehniskajiem uzdevumiem," - komentē DEAC vadītājs Andris Gailītis. - "Biznesam IT risinājumi ir nepieciešami nevis pēc mēneša, bet gan šeit un tūlīt. Viens no populārākajiem DEAC pakalpojumiem Krievijas klientu vidū ir privāts mākonis, kas atbilst kā biznesa vajadzībām, tā Krievijas valsts prasībām pret personas datu glabāšanu un efektīvi funkcionē arī Eiropā. Darba organizēšana no jebkuras vietas pasaulē, kā arī datu centru pakalpojumu efektīva darbība nodrošina biznesa nepārtrauktību starpvalstu līmenī."

expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo