... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC jau septiņus gadus starp Latvijas IT nozares līderiem

DEAC jau septiņus gadus starp Latvijas IT nozares līderiem
09.08.2006

DEAC jau septiņus gadus starp Latvijas IT nozares līderiem

2006.gada 9.augusts.

Informāciju sagatavoja DEAC pārstāvji.

IT uzņēmums DEAC, kas šonedēļ svin 7 gadu jubileju, būdams viens no Latvijas IT nozares tirgus līderiem, turpmāk savus pakalpojumus sniegs arī Eiropas uzņēmumiem. 1999. gadā dibinātā kompānija bija viena no pirmajām, kas Latvijas uzņēmējiem sniedza profesionālu palīdzību IT jautājumos un pārliecināja tos par IT ārpakalpojumu izmantošanas izdevīgumu un lietderību. Jau 2000. gadā DEAC uzsāka darbu pie vienīgā pazemes Datu Centra Baltijā izveidošanas, ko augstu ir novērtējuši ārzemju auditori.

"Pirmo darbības gadu laikā mēs izveidojām vienīgo pazemes Datu Centru Baltijā, kas ir vieta, kur klienti var uzstādīt un uzglabāt serverus un datu pārraides aprīkojumu, kā arī izvietot savus interneta resursus, piemēram, uzņēmuma mājaslapas un e-pastus. Datu Centra atrašanās pazemē klientiem nodrošina papildus drošību un vēsāku vidi, kas samazina iespēju, ka izvietotais aprīkojums var tikt bojāts vai telpās sniegtie pakalpojumi varētu tikt pārtraukti," stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis, kura tiešā pārraudzībā tika realizēts Datu Centra izveides projekts.

Uzņēmums DEAC ir IT ārpakalpojumu pamatlicējs Latvijā un viens no pirmajiem, kas Latvijas uzņēmējiem sāka piedāvāt kvalitatīvus hostinga pakalpojumus. "Aptuveni pirms diviem gadiem sākām piedāvāt 100% ārpakalpojumus, kas nozīmē, ka mūsu klientiem nav nepieciešams veidot un uzturēt savu IT nodaļu, jo DEAC pilnībā veic IT nodaļas funkcijas. Esmu pārliecināts, ka, palīdzot Latvijas uzņēmējiem, esam snieguši lielu atbalstu Latvijas ekonomikas attīstībai," norāda Andris Gailītis.

Spēcīgas konkurences apstākļos DEAC nepārtraukti attīsta jaunus darbības virzienus. Kopš jūlija DEAC saviem klientiem piedāvā populārāko ražotāju datortehnikas nomu, kas Latvijā ir samērā jauns pakalpojums. Šonedēļ tiks parakstīti arī sadarbības līgumi ar Igaunijas un Lietuvas IT kompānijām par alianses izveidi Baltijas valstīs, lai visu Baltijas valstu uzņēmējiem sniegtu konkurētspējīgus pakalpojumus.

"Protams, mūsu lielākais lepnums ir Datu Centrs, kuru esam mērķtiecīgi veidojuši un uzlabojuši līdz tādam līmenim, lai varētu apkalpot arī Eiropas uzņēmējus. Pēc septiņu gadu rūpīga darba tas ir sasniegts, un DEAC Datu Centra pakalpojumus tuvākajā laikā sāksim piedāvāt Eiropas tirgum," tuvākās nākotnes attīstības soļus uzskaita Andris Gailītis.

DEAC ir IT uzņēmums, kas kopš 2000. gada piedāvā dažādu līmeņu IT ārpakalpojumus. 2006. gadā uzņēmums ieguva augstāko Microsoft partnerattiecību statusu - Microsoft Gold Certified Partners. DEAC Datu Centrā ir izvietota inbox.lv, draugiem.lv, Latvijas Banka, Aigas nams, Latvenergo, Falck Apsargs, DEPO, Sampo Banka, Seesam Latvija, HVB Bank Latvia, Tele2, TV3 Latvija, Radio SWH, Star FM, Diena, Aldaris un citu lielu resursu un kompāniju tehnika.

Papildus informācija: Mārtiņš Vilisters, mārketinga vadītājs DEAC, tālr. 7842255, mvilisters@deac.lv, www.deac.lv
 

Preses relīze
LETA


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo