... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC kļūst par Dell autorizēto servisa nodrošinātāju Latvijā

DEAC kļūst par Dell autorizēto servisa nodrošinātāju Latvijā
10.06.2010 | Novērtējums

Turpinot veiksmīgo ilgtermiņa sadarbību ar vienu no vadošajiem datortehnikas ražotājiem pasaulē, Eiropas datu centru operators DEAC ir ieguvis kompānijas Dell autorizētā servisa nodrošinātāja (Dell’s Authorized Service Provider (DASP)) statusu. Pēc veiksmīgi izturētajām stingrajām pārbaudēm, DEAC saņēmis vairākas partnera priekšrocības, kas ļaus uzlabot klientiem sniegtā servisa kvalitāti.


Jaunais „Dell’s Authorized Service Provider” statuss ļauj DEAC piedāvāt saviem klientiem uz vietas veikt serveru, datu glabāšanas un citu Dell iekārtu diagnostiku, remontu, kā arī nodrošināt ātru bojāto detaļu piegādi un nomaiņu, garantijas un pēc garantijas servisu. Tas ļaus vēl operatīvāk apkalpot klientus, kuri savos IT risinājumos izmanto Dell iekārtas.

„Līdzšinējā sadarbība ar Dell ir bijusi ļoti veiksmīga. Esam ieguvuši gan oficiālā izplatītāja statusu (Dell Authorized Distributor), gan sertificētu partnerības apliecinājumu (Dell Enterprise Certified Architecture Partner). Jaunais statuss ir loģisks solis servisa uzlabošanas virzienā, jo datu centru operatora pakalpojumu kvalitāte lielā mērā ir atkarīga arī no tā, cik produktīva un cieša ir tā sadarbība ar iekārtu un programmatūru piegādātajiem,” par partnerības statusu priekšrocībām stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Jāatzīmē, ka DASP statuss DEAC klientiem garantē arī vēl profesionālāku tehnisko speciālistu atbalstu, jo regulāra piedalīšanās Dell organizētās apmācībās ir obligāta partnerības prasība.
„Lai iegūtu Dell autorizētā servisa nodrošinātāja statusu, DEAC bija jāizpilda noteiktas DASP akreditācijas programmas prasības, kas attiecas gan uz uzņēmuma tehniskā personāla profesionālo kvalifikāciju (iegūti sertifikāti DCSE, ESF1 jomās, drīzumā ESF2), gan uzņēmumā notiekošajiem biznesa pārvaldības, rezerves daļu loģistikas un klientu apkalpošanas procesiem,” par jauniegūto Dell partnerības statusu, piebilst A. Gailītis.

 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo