... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC kļūst par VMware oficiālo sadarbības partneri

DEAC kļūst par VMware oficiālo sadarbības partneri
05.05.2009

DEAC kļuvis par pasaulē pazīstamās  virtualizācijas risinājumu kompānijas VMware oficiālo partneri Latvijā.  Līdz ar to DEAC saviem klientiem var piedāvāt jaunas iespējas virtualizācijas pakalpojumu sniegšanā.

VMware ir personālo un datu centru virtualizācijas risinājumu izstrādes līderis pasaulē. Dažādu nozaru un lielumu uzņēmumi visā pasaulē izmanto VMware risinājumus, lai kardināli samazinātu kapitāla un ekspluatācijas izdevumus, nodrošinātu uzņēmuma darbības nepārtrauktību un uzlabotu datu drošību.

Sadarbība ar VMware uzsākta, lai nostiprinātu attiecības ar esošajiem klientiem un piesaistītu jaunus, izmantojot oficiālā partnera priekšrocības. VMware oficiālā partnera statuss ļauj piedāvāt pilnu virtualizācijas tehnoloģiju spektru mūsdienu uzņēmuma informācijas sistēmu darbības nodrošināšanai un padara DEAC virtuālo serveru nomas nosacījumus vēl konkurētspējīgākus.

Būdams lielākais datu centru operators Latvijā, DEAC ļoti labi izprot tos ekonomiskos ieguvumus, ko sniedz IT infrastruktūras  virtualizācija. Tā uzņēmumiem, reaģējot uz izmaiņām tirgū, nodrošina iespēju ātri pielāgot informācijas sistēmu jaunajiem tirgus noteikumiem. Izmantojot virtualizācijas risinājumus, uzņēmumiem ir vieglāk plānot un samazināt laika un naudas resursus, kas tiek patērēti, piemēram, īslaicīgu IT projektu izvietošanai vai programmatūras testiem, kā arī veidot augsta līmeņa klasterus un uzlabot informācijas sistēmu vadību.

DEAC piedāvā nomāt virtuālos serverus, kas klientam ir krietni lētāk, nekā iegādāties vai nomāt izdalītu serveri, jo daudzos gadījumos lietotājiem nav nepieciešama pilna atsevišķa fiziska servera jauda. „Kļūstot par VMware oficiālo partneri, mēs vēl labāk spēsim palīdzēt saviem klientiem optimizēt IT infrastruktūras izmaksas,” par priekšrocībām, esot VMware oficiālajam izplatītājam, stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Patlaban DEAC ieguvis VMware VIP Professional statusu. Tas nozīmē, ka uzņēmumā ir sertificēti VMware profesionāļi, kas perfekti pārzina VMware risinājumus, ir kompetenti komplicētu virtualizācijas risinājumu ieviešanā un uzturēšanā, un klientiem spēs ieteikt pašu piemērotāko variantu. „Pareizi izplānojot un izveidojot uz virtuālajiem serveriem balstītu IT infrastruktūru, izmaksu samazinājums var sasniegt pat 40% no pašreiz izlietotās summas,” apgalvo A.Gailītis.

Par „DEAC”:
Kompānija „DEAC” ir lielākais DC operators Baltijas valstīs. Tās darbība ir orientēta uz DC un IT ārpakalpojumu sniegšanu visa kontinenta mērogā. „DEAC” piederošo DC (DC „Rīga” un DC „Grīziņkalns”) serveru telpu kopplatība ir 1000 kv.m. Enerģijas nodrošinājuma shēmas līmenis – līdz TIER IV, komunikāciju pieslēgumi sasniedz tādus lielus Eiropas datu apmaiņas punktus kā AMS-IX, DE-CIX un LINX.
Kompānijai „DEAC” uzticas ap 2000 klientiem no 20 valstīm, tostarp arī Spānijas telekomunikāciju operators „Telefonica”, „Danske Bank”, „Unicredit bank”, „Latvijas Banka”, „Rietumu Banka”, „inbox.lv”, „one.lv”, “Elko Group”, „DEPO DIY”, “Microsoft Latvia”, “Philips Baltic”, „TV3 Latvija”, “AAS Balva”, “Kvadra pak” u.c. „DEAC” pakalpojumus izmanto Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā, Vācijā, Spānijā, Somijā, Zviedrijā un Nīderlandē.

Kompānija „DEAC” ir izstrādājusi Latvijā vispopulārāko skolvadības sistēmu e-klase.
„DEAC” ir „DELL” iekārtu oficiālais pārstāvis un kompāniju „Microsoft”, „APC” „VMware” un „EMC”.
Vairāk informācijas par DC operatoru „DEAC”:
www.deac.eu


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo