... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC kļuvis par APC tehnoloģiju oficiālo izplatītāju Latvijā

DEAC kļuvis par APC tehnoloģiju oficiālo izplatītāju Latvijā
17.04.2007

IT uzņēmums DEAC š.g. aprīļa sākumā ir ieguvis oficiālu APC produkcijas izplatītāja statusu Certified reseller un pievienojas šī uzņēmuma tehnoloģijas oficiālajiem izplatītājiem Latvijā. Līdz ar to APC pastiprina savas pozīcijas Latvijas IT tehnoloģiju tirdzniecības jomā.

APC piedāvā ļoti plašu tehnoloģiju klāstu – sākot ar vienkāršiem risinājumiem, kas piemēroti lietošanai uzņēmējiem ofisos vai mājsaimniecībās, un beidzot ar sarežģītām risinājumu tehnoloģijām moderniem datu centriem, tai skaitā ar īpašām serveru dzesēšanas un rezerves barošanas sistēmām. Šīs tehnoloģijas nodrošina datortehnikas darbības nepārtrauktību, drošību un aizsardzību, kas ir svarīgi jebkuram datora lietotājam ikdienas darbā.

APC (American Power Conversion) ir 1981. gadā dibināts uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā pieci tūkstoši speciālistu. Paplašinot darbību, APC ir atvēris filiāles arī Eiropā, un šobrīd tas tiek minēts starp veiksmīgāko uzņēmumu topu līderiem. Uzņēmums piedāvā risinājumus mājsaimniecības un uzņēmējdarbības IT tehnoloģiju infrastruktūras drošai, efektīvai un nepārtrauktai darbībai.

Viena no populārākajām APC IT risinājumu tehnoloģijām ir UPS sistēmas jeb rezerves barošanas sistēmas, kas ir svarīgs priekšnosacījums drošai un efektīvai datortehnikas darbībai un garants nepārtrauktai uzņēmējdarbībai. Lai mazinātu datu zaudēšanas un ierīču bojāšanās risku, nepieciešams nepārtrauktas barošanas avots – UPS sistēma, kuru uzstāda uzņēmuma iekšējo serveru infrastruktūrai. Sistēmas galvenā funkcija ir nodrošināt nepārtrauktu elektroenerģijas pievadi tai pieslēgtajām ierīcēm un aizsargāt no tīkla sprieguma svārstībām – pārsprieguma un zema sprieguma.

DEAC ir ilggadējs APC piedāvāto IT risinājumu klients, un šobrīd, iegūstot sadarbības partneru satusu Certified reseller un kļūstot par oficiālu APC produkcijas izplatītāju Latvijā, abu uzņēmumu sadarbība ir attīstījusies jaunā līmenī. DEAC šīs tehnoloģijas klientam piegādā tiešā veidā bez starpniekiem, līdz ar to uzņēmējiem un IT speciālistiem plašais APC produkcijas klāsts Latvijas tirgū kļūst vēl pieejamāks. Iegādājoties APC tehnoloģijas, klienti iegūst stabilas garantijas datu glabāšanas drošībai un iekārtu darbības efektivitātei, kas ir svarīgi ne tikai uzņēmējdarbībai, bet arī ikdienas lietošanai mājsaimniecībās.

„Mēs DEAC ilggadējās darbības laikā esam vairākkārt pārliecinājušies par APC tehnoloģiju augsto kvalitāti, tādēļ šobrīd droši piedāvājam arī citiem Latvijas uzņēmumiem plašo APC tehnoloģiju klāstu, kas ietver gan UPS sistēmas (personāldatoriem, serveriem, u.c.), gan jaudas kontroles un dzesēšanas sistēmas, gan arī serveru iekārtas, u.c., kas ļaus modernizēt jebkura uzņēmuma IT infrastruktūras darbību. APC tehnoloģijas izmanto arī personīgo datoru aizsardzībai, tas nozīmē, ka šīs tehnoloģijas ir nepieciešamas jebkuram Latvijas iedzīvotājam, kuram ir kaut minimāla saskare ar datoriem,” stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

DEAC ir IT uzņēmums, kas kopš 2000. gada piedāvā dažādu līmeņu IT ārpakalpojumus. DEAC Datu Centrā ir izvietota inbox.lv, draugiem.lv, Latvijas Banka, Aigas nams, Dienas Bizness, Falck Apsargs, DEPO, Digital Times, Sampo Banka, Seesam Latvija, HVB Bank Latvia, Tele2, TV3 Latvija, Radio SWH, Star FM, The Baltic Times, Diena, Aldaris un citu lielu resursu un kompāniju tehnika.


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo