... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC kļuvis par DELL produktu oficiālo izplatītāju Latvijā

DEAC kļuvis par DELL produktu oficiālo izplatītāju Latvijā
12.01.2009

Attīstot jau iepriekš veiksmīgi noritējušo sadarbību, IT ārpakalpojumu sniedzējs SIA DEAC, pagājušā gada nogalē, noslēdzis līgumu ar vienu no pasaulē zināmākajiem IT risinājumu ražotājiem DELL, par tā produkcijas oficiālu izplatīšanu Latvijā.

DEAC ir ilggadējs DELL piedāvāto IT risinājumu klients, un šobrīd, kļūstot par oficiālo izplatītāju, abu uzņēmumu sadarbība ir ievirzījusies jaunā līmenī. Pateicoties oficiālā izplatītāja statusam, DEAC kompānijas DELL risinājumus klientam var piegādāt tiešā veidā - bez starpniekiem, līdz ar to uzņēmējiem un IT speciālistiem plašais DELL risinājumu klāsts Latvijas tirgū kļūst vēl pieejamāks un izdevīgāks, gan pērkot DELL risinājumus, gan nomājot tos.

DELL ir viens no pasaulē lielākajiem IT risinājumu piegādātājiem, kas piedāvā plašu, praksē pārbaudītu, augstas kvalitātes IT produkcijas klāstu - galda un portatīvos datorus, dažādas veiktspējas DELL PowerEdge serverus, DELL/EMC un EqualLogic datu glabāšanas risinājumus, kā arī tīkla aparatūru, kas paredzēta lielu un vidēju uzņēmumu IT infrastruktūras veiksmīgas darbības nodrošināšanai.

„Mēs turpinām uzņemto attīstības kursu orientētu uz kvalitatīvu un efektīvu IT ārpakalpojumu sniegšanu, kas pagājušā gada jūlijā ļāva iegūt ISO 9001:2000 kvalitātes vadības sertifikātu un tagad kļūt par DELL oficiālo izplatītāju Latvijā. Arī turpmāk nedomājam no šī kursa novirzīties un plānojam šajā gadā atvērt jaunu, visaugstākajām starptautiskām prasībām atbilstošu datu centru „Rīga,” skaidro DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

„DEAC ir lielākais serveru iznomātājs Latvijā un atverot jauno datu centru „Rīga” ceram kļūt arī par nopietnu spēlētāju Baltijas mērogā,” turpina A. Gailītis.

Par „DEAC”:
Kompānija „DEAC” ir lielākais DC operators Baltijas valstīs. Tās darbība ir orientēta uz DC un IT ārpakalpojumu sniegšanu visa kontinenta mērogā. „DEAC” piederošo DC (DC „Rīga” un DC „Grīziņkalns”) serveru telpu kopplatība ir 1000 kv.m. Enerģijas nodrošinājuma shēmas līmenis – līdz TIER IV, komunikāciju pieslēgumi sasniedz tādus lielus Eiropas datu apmaiņas punktus kā AMS-IX, DE-CIX un LINX.
Kompānijai „DEAC” uzticas ap 2000 klientiem no 20 valstīm, tostarp arī Spānijas telekomunikāciju operators „Telefonica”, „Danske Bank”, „Unicredit bank”, „Latvijas Banka”, „Rietumu Banka”, „inbox.lv”, „one.lv”, “Elko Group”, „DEPO DIY”, “Microsoft Latvia”, “Philips Baltic”, „TV3 Latvija”, “AAS Balva”, “Kvadra pak” u.c. „DEAC” pakalpojumus izmanto Lietuvā, Igaunijā, Ukrainā, Vācijā, Spānijā, Somijā, Zviedrijā un Nīderlandē.

Kompānija „DEAC” ir izstrādājusi Latvijā vispopulārāko skolvadības sistēmu e-klase.
„DEAC” ir „DELL” iekārtu oficiālais pārstāvis un kompāniju „Microsoft”, „APC” „VMware” un „EMC”.
Vairāk informācijas par DC operatoru „DEAC”:
www.deac.eu


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo