... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

"DEAC" kļuvis par "Microsoft" GOLD sertificēto partneri

"DEAC" kļuvis par "Microsoft" GOLD sertificēto partneri
28.07.2006

"DEAC" kļuvis par "Microsoft" GOLD sertificēto partneri

2006.gada 28.jūlijs.

Informāciju sagatavoja Mārtiņš Vilisters, SIA "Digitālās ekonomikas attīstības centrs" mārketinga vadītājs.

IT kompānija DEAC (SIA "Digitālās ekonomikas attīstības centrs") šogad ir izpildījusi visus nosacījumus un ieguvusi augstāko Microsoft partnerattiecību statusu - Microsoft Gold Certified Partners.

Microsoft Gold Certified Partners (Microsoft zelta sertificētie partneri) ir uzņēmumi, kuri ir Microsoft sertificētie partneri un, kuri ir papildus ieguvuši augstāka līmeņa sertifikāciju. Šo statusu ieguvušie uzņēmumi, piegādājot Microsoft tehnoloģijas, ir pierādījuši uzticamību un kompetenci vienā vai vairākās specializētās jomās.

Arī IT uzņēmums DEAC ir kļuvis par Microsoft augstākā kaluma partneri. "Tas mums dod iespēju ar Microsoft strādāt pie kopīgiem projektiem, kā arī iespēju piekļūt un izmantot unikālu mārketinga un tehnisko informāciju. Zelta partneriem tiek piedāvāti arī izdevīgāki finansiālie nosacījumi. Par vienu no lielākajām vērtībām tiek uzskatīta iespēja pirmajiem piekļūt pie jaunajiem Microsoft produktiem, kā rezultātā mēs spējam saviem klientiem piedāvāt jaunākos risinājumus," stāsta DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Microsoft Gold statusa pretendentiem ir jāiziet cauri vairākiem posmiem. Pirmkārt, uzņēmumam jau ir jābūt kāda zemāk esošā līmeņa Microsoft sadarbības partnerim. Uzņēmumam ir jāpierāda pieredze IT jomā. Uzņēmumā ir jābūt vismaz diviem darbiniekiem, kuri kvalificējas kā sertificēti Microsoft speciālisti un ir ar esošo klientu rekomendācijām no banku, rūpniecības un valsts sektora.

Microsoft Gold statuss liecina, ka uzņēmums ir ar ilggadēju pieredzi IT jomā, ar augsti kvalificētiem tehniskajiem speciālistiem un apjomīgiem projektiem, par kuriem klienti ir snieguši pozitīvas atsauksmes. "No klienta puses skatoties, galvenais ieguvums ir augstvērtīgs sadarbības partneris, kurš, izstrādājot risinājumus, spēs tajos iekļaut jaunākās tehnoloģijas," uzsver Andris Gailītis.

Šobrīd Latvijā ir tikai pāris uzņēmumi, kuri ir izgājuši cauri šiem sertifikācijas etapiem. Uzņēmumi, kas ieguvuši Microsoft Gold sertifikātu, piedzīvo strauju jaunu klientu pieaugumu no to uzņēmumu vidus, kuriem kvalitāte ir galvenais kritērijs, izvēloties IT sadarbības partneri. "Parasti nesen sertificētie uzņēmumi ir spiesti paplašināties un palielināt darbinieku skaitu, lai spētu apkalpot jaunos klientu. Es ceru, ka arī mūsu uzņēmums būs spiests paplašināties," ar humora devu stāsta DEAC vadītājs.

DEAC ir IT uzņēmums, kas kopš 2000. gada piedāvā dažādu līmeņu IT ārpakalpojumus. Lielākie klienti, kuriem ir realizēti projekti izmantojot Microsoft tehnoloģijas ir DEPO, Markuss, Sampo Banka, Domino MCG, Ciparu sistēmas un citi. DEAC ir realizējis Microsoft projektus arī ārpus Latvijas.

Preses relīze
LETA


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo