... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC Latvijas uzņēmumiem sāk nodrošināt datu centru infrastruktūru Krievijas, Eiropas un Āzijas reģionos

DEAC Latvijas uzņēmumiem sāk nodrošināt datu centru infrastruktūru Krievijas, Eiropas un Āzijas reģionos
04.02.2010

Lai pastiprinātu Latvijas uzņēmumu pozīcijas eksporta tirgos, Baltijas lielākais datu centru operators DEAC sāk nodrošināt informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) infrastruktūru darbam ar datiem Krievijas, Eiropas un Āzijas reģionu interneta tīklos. Ekonomiski izdevīgi un pieejami risinājumi jebkuram Latvijas uzņēmumam tapuši sadarbībā ar Krievijas nacionālo operatoru Synterra, bet tuvākajos mēnešos plānotā sadarbības attīstība ar Synterra, kā arī iestrādnes ar jauniem stratēģiskiem partneriem pavērs vēl plašākas tehnoloģiskās iespējas Latvijas uzņēmumiem eksportu tirgu iekarošanā.

„Kā zināms, viena no valsts ekonomiskās situācijas uzlabošanas metodēm ir eksporta attīstība. DEAC darbība ir pamatā orientēta uz eksporta tirgu apgūšanu un izveidotā datu centru infrastruktūra Latvijā, kombinācijā ar stratēģisko partneru iespējām,  ļauj ikvienam  Latvijas uzņēmumam uz izdevīgiem nosacījumiem attīstīt savu biznesu ārpus Latvijas. Daudzi Latvijas un ārvalstu klienti arvien biežāk norāda, ka ir nepieciešami vispusīgi, pastāvīgi  IKT risinājumi, kas ļauj ērtāk strādāt Krievijas, Eiropas un Āzijas reģionos, tādēļ pie tā aktīvi strādājam” sacīja DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Jaunie risinājumi tiks balstīti uz kopīgas DEAC un Synterra, ar kuru 2009. gada nogalē tika parakstīta vienošanas par stratēģisku sadarbību, infrastruktūras.  Jaunie pakalpojumi ļaus drošāk justies Latvijas uzņēmumiem, kuri augstu vērtē sava uzņēmuma datu drošību arī spiedīgajos ekonomiskajos apstākļos, un uzņēmumiem, kuru mērķis ir Eiropas un Āzijas  tirgus, bet to nevar sasniegt augsto komunikāciju izmaksu dēļ.  „Šiem uzņēmumiem piemēroti būs kombinētie datu centru un telekomunikāciju pakalpojumi, piemēram, uzņēmuma pamatinformācija tiek glabāta DEAC datu centrā, rezerves kopija kādā no Synterra datu centriem, bet  visas uzņēmuma filiāles tiek saslēgtas vienā, drošā datu pārraides un telekomunikāciju tīklā,” piebilsts A. Gailīts.

Kopīgā DEAC un Synterra infrastruktūra nodrošina plašu IT ārpakalpojumu spektru – datu glabāšanas menedžmentu un datu pārraidi, virtuālo privāto tīklu nodrošināšanu, dažāda apjoma video satura uzglabāšanu un pārraidi, videokonferenču organizēšanu un citus. „Jāsaprot, ka ikvienam Latvijas uzņēmumam, vai tas būtu mazs vai liels, kas izvērš savu darbību ārpus Latvijas,  tagad pastāv iespēja saņemt savienojumu ar garantētu ātrumu no jebkura Krievijas, Eiropas un Āzijas reģiona līdz DEAC datu centriem Latvijā par zemākām izmaksām - tādejādi palielinot konkurētspēju eksporta tirgos. Jāpiebilst, ka sadarbojamies arī ar partneriem Nīderlandē, kas ļauj piedāvāt Eiropas līmeņa komunikāciju arī ar tulpju zemi,” skaidro A. Gailītis.

Pašreiz DEAC sadarbojas ar tādām pasaulē vadošām IT kompānijām kā, DELL, Microsoft”, „APC” „VMware” un  „EMC”, un aktīvi turpina meklēt jaunus stratēģiskos sadarbības partnerus gan Krievijas, gan Eiropas valstu uzņēmumu vidū ar mērķi nodrošināt uzņēmumus ar kvalitatīviem, moderniem, drošiem, un, galvenais, ekonomiski izdevīgiem IT risinājumiem.

Par „DEAC”:

DEAC ir lielākais datu centru (DC) operators Baltijas valstīs. Tā darbība orientēta uz DC un IT ārpakalpojumu sniegšanu visa kontinenta mērogā. DEAC piederošo DC (DC „Rīga” un DC „Grīziņkalns”) serveru telpu kopplatība ir 1000 kv.m. Enerģijas nodrošinājuma shēmas līmenis – līdz TIER IV, komunikāciju pieslēgumi sasniedz tādus lielus Eiropas datu apmaiņas punktus kā AMS-IX, DE-CIX, LINX un MSK-IX.
Kompānijai DEAC uzticas ap 2000 klientiem no 20 valstīm, tostarp Spānijas telekomunikāciju operators Telefonica, Danske Bank, Unicredit bank, Latvijas Banka, Rietumu Banka, inbox.lv, one.lv, Elko Group, „DEPO DIY”, Microsoft Latvia, Philips Baltic, „TV3 Latvija”, “AAS Balva”, “Kvadra pak” u.c. DEAC pakalpojumus izmanto Lietuvā, Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Vācijā, Spānijā, Somijā, Zviedrijā un Nīderlandē.
Kompānija „DEAC” ir izstrādājusi Latvijā vispopulārāko skolvadības sistēmu e-klase.

Papildus informācija:
Oļegs Naskidajevs — DEAC  mārketinga un attīstības departamenta vadītājs
E- pasts: [email protected]  
Tālrunis: +371 6707 2100,
Mob. tālr.: +371 2917 0284 


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo