... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC lietišķā vizīte uz Sanktpēterburgu 2010.gada oktobrī

DEAC lietišķā vizīte uz Sanktpēterburgu 2010.gada oktobrī
05.11.2010 | Novērtējums

2010.gada oktobrī Oļegs Naskidajevs, DEAC mārketinga un attīstības departamenta vadītājs, apmeklēja Krievijas ziemeļu galvaspilsētu Sanktpēterburgu, lai satiktos ar potenciālajiem pasūtītājiem un piedalītos divos IT pasākumos.


Pirmais pasākums, XV Starptautiskā konference „Informācijas tehnoloģijas dzelzceļa nozarē”, notika no 26. līdz 29.oktobrim. Gadu gaitā šī konference ir kļuvusi par svarīgu komunikācijas platformu dzelzceļa un radniecīgo nozaru speciālistiem no Krievijas un citām pasaules valstīm. Taču šīgada pasākums būtiski atšķīrās no citiem , jo organizatori pacentās apvienot teorētiskos aspektus ar praktiskajiem, kā arī bagātināt programmu ar pēdējām nozares aktualitātēm. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 600 delegātu , kas pārstāvēja 235 uzņēmumus no 11 pasaules valstīm.

DEAC pārstāvis uzstājās eksperta statusā ar ziņojumu „DEAC Eiropas datu centri – datu drošība un izmaksu optimizācija” un izklāstīja savu redzējumu par IT attīstību Krievijas transporta nozarē tuvāko gadu laikā uz Eiropas Savienībā izvietotu datu centru bāzes. Jāatzīmē, ka Krievijas uzņēmējiem arvien aktuālāks kļūst jautājums par biznesa aizsardzību, izveidojot vismaz vienu rezerves punktu Eiropas datu centrā, kā arī biznesa procesu nepārtrauktība un IT infrastruktūras izdevumu samazināšana. Patīkami atzīmēt, ka arvien vairāk Krievijas IT nozares speciālisti atzīst un novērtē DEAC profesionālisma līmeni. 

Otrs pasākums notika 30.oktobrī; Sanktpēterburgas IT direktoru klubs “SPb CIO Club” svinēja 6 gadu pastāvēšanas jubileju. Šogad  šajā svinīgajā pasākumā piedalījās vairāk nekā 120 no 350 reģistrētajiem kluba biedriem. Vakars notika tēmas „Intensīvās terapijas klīnika. Sajūtu saasināšanās” ietvaros – pasākuma vadītājs bija IT klīnikas vadītājs, savukārt visi kluba vadītāji – galvenie ārsti. Izklaides programmas priekšnesumi atspoguļoja katru sajūtu: smaržu, garšu, dzirdi, redzi, tausti.

Neformālā gaisotnē tika apspriesti aktuālie jautājumi, saistīti ar mākoņskaitļošanas tehnoloģiju izmantošanu, virtualizāciju, kā arī vajadzību pēc rezerves datu centra Eiropā, lai panāktu maksimālu biznesa datu drošību. DEAC dalījās ar saviem plāniem par darbu pie savu pozīciju stiprināšanas un ģeogrāfisko robežu paplašināšanas NVS un Eiropas valstīs, kas sarunu biedros izraisīja papildu interesi attiecībā uz konkrētākiem datumiem par jaunu pārstāvniecību un datu centru atvēršanu. Vakara izskaņā notika svinīga kūkas pasniegšana un salūts. Par sesto sajūtu šajā vakarā tika atzīta  visu klātesošo mīlestība pret “SPb CIO Club”. Sīkāka informācija par pasākumu pieejama http://www.spbcioclub.ru mājas lapā.

IT risinājumi DEAC

Foto: Infotrans 2010

IT risinājumi DEAC

Foto: SPb CIO Club

IT risinājumi DEAC

Foto: SPb CIO Club - Oļegs Naskidajevs


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo