... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC mākoņskaitļošanas eksperta statusā piedalījās starptautiskajā forumā „Мир ЦОД 2011”, Maskavā (VIDEO)

DEAC mākoņskaitļošanas eksperta statusā piedalījās starptautiskajā forumā „Мир ЦОД 2011”, Maskavā (VIDEO)
18.06.2011 | Novērtējums

DEAC mākoņskaitļošanas eksperta statusā piedalījās starptautiskajā forumā „Мир ЦОД 2011”, Maskavā (VIDEO)

31. maijā un 1. jūnijā Eiropas datu centru operators DEAC piedalījās kārtējā starptautiskajā forumā „Мир ЦОД”, kuru ik dienu apmeklēja 800 dalībnieku. Pasākuma laikā DEAC uzstājās ar divām, mākoņskaitļošanas jautājumiem veltītām prezentācijām, dalījās ar jaunu datu centru atklāšanas plāniem Eiropas savienības teritorijā un savā stendā atbildēja uz daudziem foruma apmeklētāju jautājumiem, īpaši uzsverot to, ka DEAC datu centru infrastruktūra nav pretrunā ar federālo likumu (ФЗ-152) par personīgo datu un IT infrastruktūras izvietošanu Eiropas datu centros.


Izdevniecības „Открытые системы” organizētais forums „Мир ЦОД 2011” jau otro gadu pēc kārtas norisinās paplašinātā formātā. Forums, kurš ieguvis popularitāti plašā IT speciālistu lokā, ir kļuvis ne tikai par platformu jaunu produktu un tehnoloģiju apspriešanai, to demonstrācijām, tas ir ieguvis Krievijas datu centru būvniecības entuziastu nemainīgas tikšanās vietas statusu.

Pirmajā foruma dienā, 31 maijā, foruma plenārsēdē, DEAC mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs eksperta statusā uzstājās ar prezentāciju „Mākoņskaitļošana izdevumu optimizācijas un biznesa drošības kontekstā” (lejuplādēt PDF versiju) un atzīmēja, ka uz servisu orientētais modelis Everything As A Service (EaaS) – ir pamatvirziens IT nozares attīstībai tuvākajos gados. Oļegs Naskidajevs uzsvēra, ka mākoņskaitļošana nodrošinās būtisku IT izmaksu optimizāciju, paaugstinot konkurētspēju, nākotnē notiks pāreja no kapitāliem izdevumiem (CapEX - Capital Expenses) uz zemiem un prognozējamiem operatīviem izdevumiem (OpEx -Operation Expenses). Uzstāšanās laikā īpaši tika uzsvērti DEAC stratēģiskie plāni personīgās mākoņu IT infrastruktūras attīstībā, tuvāko 3-4 gadu laikā vairāku datu centru būvniecība  Latvijā, Vācijā, Holandē, Lielbritānijā.

Otrajā foruma dienā, 1. jūnijā, sekcijā „No statņa nomas līdz mākoņskaitļošanas servisam”, DEAC mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs, eksperta statusā uzstājās ar prezentāciju „Dažādu nozaru Krievijas pasūtītāju projektu realizācijas piemēri uz DEAC datu centru infrastruktūras bāzes” (lejuplādēt PDF versiju), daloties savā pieredzē darbā ar Krievijas pasūtītājiem, vairāk kā 300 projektos, atzīmējot būtisku uzticības sliekšņa pieaugumu DEAC IT pakalpojumiem pēdējā gada laikā. Uzmanība tika veltīta Krievijas kompānijām šodien un tuvāko 3 gadu perspektīvai, tika iztirzāti pēdējo 2 gadu perioda sadarbības piemēri ar Krievijas kompānijām izmantojot DEAC iespējas, DEAC norādīja uz pamata iemesliem DEAC datu centru infrastruktūras izmantošanai un atzīmēja panāktos darba rezultātus.

DEAC darbinieki 2 dienu laikā aktīvi konsultēja foruma apmeklētājus personīgajā stendā, kur katram pasākuma apmeklētājam tika nodrošināta iespēja saņemt atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem un virtuāli apmeklēt kādu no DEAC datu centriem, skatīties video.

Rezumējot DEAC dalību pasākumā, ir vērts atzīmēt, ka Krievijas biznesam aizvien aktuālāks kļūst racionāls mākoņu IT infrastruktūras izmantošanas jautājums ne tikai Krievijā, bet arī Eiropas Savienības teritorijā, informācijas un biznesa aizsardzības nodrošināšana, izvietojot kā minimums vienu infrastruktūras punktu Eiropas datu centrā, kā arī svarīga ir biznesa procesu nepārtrauktība un mākoņu IT infrastruktūras izmaksu samazinājums.

http://www.osp.ru/ - Papildus informācija par forumu „Мир ЦОД 2011”

    IT risinājumi DEAC    

     IT risinājumi DEAC     

     IT risinājumi DEAC     

 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo