... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC: Maskavas forums „Мир ЦОД 2011” veicinās kvalitatīvu attīstību Krievijas datu centru tirgū

DEAC: Maskavas forums „Мир ЦОД 2011” veicinās kvalitatīvu attīstību Krievijas datu centru tirgū
25.05.2011 | Novērtējums

DEAC: Maskavas forums „Мир ЦОД 2011” veicinās kvalitatīvu attīstību Krievijas datu centru tirgū

Eiropas datu centru operators DEAC aicina piedalīties starptautiskajā forumā  „Мир ЦОД 2011”, kas norisināsies 31.maijā un 1. jūnijā Maskavā.  Krievijā notiekošais forums „Мир ЦОД 2011” pamatoti tiek uzskatīts par nozares gada notikumu, kopš parādīšanās brīža, tas ir kļuvis par visu tehnoloģisko un ekonomisko ar datu centriem saistīto jautājumu daudzveidības galveno platformu. Foruma zelta partneris DEAC sadarbosies ar Krievijas un starptautiskajiem IT ekspertiem specializētās sesijās, piedaloties apaļo galdu diskusijās, kā arī darba laukumos, kuri katru dienu uzņems ne mazāk kā 1000 cilvēkus.


Pirmajā foruma dienā, DEAC Mārketinga un attīstības departamenta vadītājs Oļegs Naskidajevs foruma plenārsēdē atklās mākoņskaitļošanas tēmu - izmaksu un biznesa aizsardzības optimizācijas jautājumā uz datu centru sadalītās infrastruktūras bāzes ar klātesamības punktiem Baltijā, Vācijā, Holandē, Lielbritānijā, Krievijā un Ukrainā. Tāpat, svarīgi atzīmēt, ka DEAC datu centru infrastruktūra nav pretrunā ar federālo likumu „Par personiskajiem datiem” (Ф3-152), nodrošinot krievvalodīgu atbalstu 24x7 un plašu IT risinājumu spektru, DEAC ļauj klientiem brīvāk plānot sava uzņēmuma un biznesa attīstību kopumā.

Otrajā „Мир ЦОД 2011” foruma dienā, sekcijā „No statņu nomas līdz mākoņskaitļošanas servisam” foruma apmeklētāju uzmanībai DEAC piedāvās dažādu nozaru Krievijas pasūtītāju projektu realizācijas piemērus uz Eiropas datu centru operatora DEAC infrastruktūras bāzes. Tiks izcelti biznesa analīzes galvenie momenti IT risinājumu izvēlē un patērēšanā ilgtermiņa perspektīvā, saskaņā ar kompānijas biznesa stratēģiju un uzdevumiem. Piemēram, izvietojot pamata un rezerves datu centru Eiropas savienības teritorijā, dažādos ģeogrāfiskos punktos, ne tikai tiek diversificēti pasūtītāja kompānijas riski, bet tas arī ļauj ievērojami palielināt konkurētspēju, kas īpaši svarīgi ir tām kompānijām, kas darbojas Eiropas Savienības tirgū.

„Konkrētajā forumā DEAC piedalās nu jau otro reizi, jāatzīmē, ka foruma dalībnieki viennozīmīgi iegūs jaunu vīziju savas infrastruktūras pilnveidošanā, iegūs vērtīgu pieredzi uz datu centru bāzes orientētos projektos,  īpaši skarot energoefektivitātes, mākoņskaitļošanas un virtualizācijas jautājumus. Tiešā komunikācija ar IT nozares ekspertiem, foruma apmeklētājiem acumirklī ļaus saņemt gatavas atbildes uz aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar IT infrastruktūru kā no tās tehnoloģiskā, tā arī no ekonomiskā skatupunkta. Mūsu IT eksperti būs sastopami visu foruma norises laiku pie DEAC stenda izstādes zālē, daloties DEAC pieredzē tehnisko un administratīvo risku samazināšanas iespējās, kā arī IT izmaksu optimizācijā 3-5 gadu perspektīvā,” uzsver Oļegs Naskidajevs.
 

Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo