... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC piedalījās Krievijas Open Source Summit 2011

DEAC piedalījās Krievijas Open Source Summit 2011
14.04.2011 | Novērtējums

DEAC piedalījās Krievijas Open Source Summit 2011

12. aprīlī DEAC piedalījās „Russian Open Source Summit 2011” konferencē Maskavā, kur uzstājās Eiropas IT eksperta statusā datu centru un mākoņskaitļošanas jautājumos, ar tēmu, kas veltīta brīvajam programmnodrošinājumam Krievijā.


Iknedēļas izdevuma PC Week/RE organizētajā konferencē tika apspriesta atvērtā programmnodrošinājuma izplatība Krievijā un galvenie faktori, kas ietekmē šī tirgus attīstību. Konferencē tika iztirzātas 2 galvenās tēmas – brīvais programmnodrošinājums Krievijas ekonomikā un valsts pārvaldes sektorā, kā arī brīvā programmnodrošinājuma (turpmāk tekstā BP) attīstības iespējas uz mākoņskaitļošanas bāzes.

DEAC pārstāvis Vladimirs Maļinovskis uzstājās trekā „BP un mākoņskaitļošana”, sekcijā „Ceļš uz mākoņiem – jaunas iespējas” ar ziņojumu „Mākoņu un VirsMākoņu perspektīvas BP un mākoņskaitļošanas tandēmā”, atklājot klausītājiem DEAC vīziju par BP un mākoņskaitļošanas tandēma perspektīvām, izceļot kopējās iezīmes biznesa aizsardzības un apdrošināšanas kontekstā. Tāpat savā ziņojumā, izanalizējot masu medijos pieejamo statistiku, DEAC pārstāvis prezentēja konkrētus BP risinājumus uz mākoņskaitļošanas bāzes.

Vladimirs Maļinovskis atzīmēja, ka šodienas mākonis ir liels datu apstrādes centrs ar noteiktu tehnisko prasību kopu pret programmu kompleksu un paredzamu tirgus nākotnes pāreju no produkta uz servisu nākamo 3 gadu laikā, kas veicinās sava veida mākoņa noslēgšanos datu apstrādes drošības labā. Šobrīd, pēc pieejamajiem statistikas datiem, BP pamatlietotājs ir valsts sektors, kurā tiek realizēta BP projektu lauvas tiesa.

DEAC piekrita vairumam konferences dalībnieku, ka mākoņu pakalpojumu sniedzējiem un lietotājiem ir nobriedusi vajadzība vienoties par kopējiem, atvērtiem mākoņu standartiem un izstrādāt mākoņskaitļošanas attīstības stratēģiju.

IT risinājumi DEAC


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo