... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC saņem ISO 9001:2000 sertifikātu

DEAC saņem ISO 9001:2000 sertifikātu
16.07.2008

Š.g. 9. Jūlijā IT ārpakalpojumu uzņēmums DEAC saņēma ISO 9001:2000 kvalitātes vadības sertifikātu. Uzņēmumam tas ir nozīmīgs solis tuvāk attīstības mērķu sasniegšanā, turklāt jau tuvākajā nākotnē DEAC plāno ieviest kvalitātes vadības sertifikātu, kas apliecina informācijas drošības vadības sistēmu atbilstoši kvalitātes vadības sertifikātam ISO 27001:2005 un apliecina elektronisko un dokumentēto datu konfidencialitāti.

ISO sertifikāts apliecina kvalitatīvu vadības un kontroles sistēmas darbību. Klientam tas sniedz pārliecību par to, ka viņš saņems augstākās kvalitātes pakalpojumus, par kuru kvalitatīvu izpildi DEAC ir pilnībā atbildīgs. Tāpat šis sertifikāts rada klientos pārliecību, ka uzņēmumā strādā kompetents un profesionāls personāls, kas darbojas pēc izstrādātām noteiktām kvalitātes vadības procedūrām. DEAC šādi strādā jau vairākus gadus un ISO sertifikāts ir tikai kā apliecinājums kvalitatīvi ieviestajai un izpildītajai vairāku gadu darbības praksei.

Sertifikācijas iegūšana ir ļoti nozīmīgs ieguldījums uzņēmuma nākotnē. Līdz ar ISO saņemšanu, DEAC ir vēl vairāk nostiprinājis savas pozīcijas tirgū un var ar vēl lielāku vērienu startēt valsts iestāžu izsludinātajos iepirkumu konkursos. ISO sertifikāts ievērojami arī atvieglos DEAC virzīšanos starptautiskajā tirgū.

„Mēs esam ļoti lepni par iegūto ISO kvalitātes sertifikātu. Mēs to esam saņēmuši galvenokārt pateicoties mūsu kompetentajam personālam, kā arī uzkrātajai pieredzei un attīstītajai infrastruktūrai. Bet ar to nekas neapstājas. Tieši otrādi – viss tikai sākas, jo šis ISO sertifikāts ir kā zaļā gaisma doties tālāk izvirzīto mērķu sasniegšanai,” apgalvo DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

ISO 9001:2000 standarts
2008.g. 9. jūlijā DEAC saņēma ISO 9001:2000 kvalitātes vadības sertifikātu.


IT risinājumi DEAC IT risinājumi DEAC Noklikšķiniet, lai palielinātu

AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo