... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC turpina iepazīstināt publiku ar veiksmīgo darbību Krievijā

DEAC turpina iepazīstināt publiku ar veiksmīgo darbību Krievijā
12.04.2013 | Novērtējums

11. aprīlī DEAC eksperti piedalījās Sanktpēterburgas IT nozares konferencē „Around Data Center, Around IP”, kur dalījās ar veiksmīgu uzkrātu projektu realizācijas pieredzi Krievijā un atklāja uzņēmuma nākotnes attīstības plānus. Pasākums pēc DEAC ekspertu domām noritējis augstā līmenī; vienkopus pulcējot vairāk kā 500 informācijas tehnoloģiju profesionāļu, foruma organizatori bija nodrošinājuši elastīgu platformu jaunu kontaktu un sadarbības veicināšanai.


Šogad starptautiskā foruma ietvaros bija izveidotas desmit tematiskās sekcijas, kur «ВОКРУГ ОБЛАКА и ЦОД» un «Бизнес и ИТ» ar secīgu prezentāciju izklāstu uzstājās arī DEAC eksperti. Krievijas pārstāvniecības direktors Oļegs Naskidajevs foruma sekcijā «ВОКРУГ ОБЛАКА и ЦОД» uzstājās ar prezentāciju „Eiropas datu centri DEAC - Krievijas biznesa stratēģijā!”, kur dalījās projektu realizācijas pieredzē un atklāja galvenos iemeslus, kas motivē Krievijas biznesa pārstāvjus izmantot Eiropas datu centru infrastruktūru, kā arī, tika prezentēti sekmīgas sadarbības ieguvumi.  Līdztekus, tika stāstīts par konkurētspējas palielināšanu, risku diversifikāciju un IT izmaksu optimizāciju, ko nodrošina Eiropā bāzētā DEAC datu centru infrastruktūra.

Tematiskajā sekcijā «Бизнес и ИТ» DEAC Krievijas pārstāvniecības komercdirektors Igors Mizgins prezentācijā „Ātri, izdevīgi, efektīvi – Eiropas datu centri DEAC Krievijas biznesa arsenālā” sniedza  formulētu un sistematizētu izklāstu par stratēģiskiem risinājumiem realizēto projektu griezumā. Prezentācijas laikā tika aplūkoti divu dažādu nozaru Krievijas klientu projekti, analizējot to sākotnējās vajadzības un izklāstot ieguvumus, ko klients guvis sadarbības procesā.

 DEAC veiksmīgā darbība Krievijā

DEAC veiksmīgā darbība Krievijā

DEAC veiksmīgā darbība Krievijā

DEAC veiksmīgā darbība Krievijā


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo