... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC uzstāsies kā mākoņskaitļošanas eksperts Cnews forumā 2010

DEAC uzstāsies kā mākoņskaitļošanas eksperts Cnews forumā 2010
20.10.2010 | Novērtējums

Pēc Gartner vērtējuma „mākoņskaitļošana” (Cloud Computing) ir viena no biznesa galvenajām prioritātēm 2010.gadā. Vai Krievijas uzņēmumi spēs samazināt IT izmaksas ar mākoņskaitļošanas tehnoloģijas palīdzību? Tas ir jautājums, kuru biznesa pārstāvji un IT speciālisti apspriedīs šī gada 10.novembī konferencē „Cnews Forum 2010” atsevišķas sekcijas „Mākoņskaitļošanas tehnoloģijas” ietvaros, kuras sponsors ir DEAC, viens no vadošajiem šīs jomas speciālistiem.


Krievijas „mākoņskaitļošanas” tirgus pagaidām atrodas veidošanās sākumstadijā, bet pēc speciālistu prognozēm tuvākās desmitgades laikā bizness pilnībā var pāriet uz IT patēriņu no „mākoņa”. Vietējie un ārzemju IT pakalpojumu sniedzēji „mākonī” un šādu risinājumu pasūtītāji interesējas viens par otru un pauž gatavību stāstīt par šādu risinājumu pielietošanas pieredzi nozares pasākumos, jo īpaši, „CNews Forum 2010”.

Pēdējo gadu laikā, izstrādājot efektīvas stratēģijas, kas palīdzētu samazināt izmaksas, uzņēmumi nevar iztikt bez informācijas tehnoloģiju iekļaušanas. Neskatoties uz to kriticismu, dažādu nozaru uzņēmumi joprojām turpina samazināt IT izdevumus, kas liek uzņēmumiem meklēt jaunus ceļus, kā izveidot ekonomiskāku IT infrastruktūru. Viens no variantiem IT sistēmas apkalpošanas izmaksu samazināšanai ir tās pārnese uz „mākoni” tā vietā, lai virtualizētu serveru risinājumus. Prognozējamais šādas rīcības rezultāts – mākoņskaitļošanas tehnoloģisko risinājumu skaita pieaugums tuvāko 10 gadu laikā, kas nodrošinās uzņēmumu ar visiem nepieciešamajiem IT pakalpojumiem. Pēc Gartner analītiķu datiem, virtualizācija un „mākoņi” ir 2010.gada biznesa galveno prioritāšu sarakstā.„Pagaidām vēl ir pāragri runāt par konkrētiem biznesa procesiem, jo patērētājiem tirgū trūkst saprašanas par mākoņskaitļošanas iespējām. Taču viens ir pavisam droši – tuvākā gada laikā pirmie lielie projekti būs testa režīmā un tikai pieredzes uzkrāšanas nolūkos gan pakalpojumu sniedzējiem, gan arī pasūtītājiem. Tādējādi veidosies standarta mākoņskaitļošanas risinājumu pakete, kas palielinās uzņēmuma konkurētspēju un ļaus būtiski samazināt izmaksas. Šodien viennozīmīgi var apgalvot, ka tuvāko 2-3 gadu laikā mēs varēsim vērot šī IT segmenta vētrainu pieaugumu un ģeogrāfisko robežu izzušanu datu glabāšanai „mākonī”,” apgalvo Oļegs Naskidajevs, DEAC mārketinga un attīstības departamenta vadītājs. No CNews 2010 foruma viņš sagaida daudzas interesantas publiskās diskusijas par datu drošību un mākoņskaitļošanu, kā arī informāciju par praktisko „mākoņu” ieviešanu uzņēmumos. Eksperts ir pārliecināts, ka uzņēmumi, kas apzināti šodien pārvalda savu IT infrastruktūru „mākonī”, iegūs vairākas priekšrocības salīdzinājumā ar konkurentiem un varēs optimizēt savas izmaksas: „Šodien valstij izejot no krīzes apstākļiem, tirgus ir pārslogots ar pieprasījumiem, un datu centru operatoru uzdevums ir piedāvāt adekvātu IT instrumentāriju, ar kura palīdzību uzņēmumi varētu sasniegt jaunu līmeni, maksimāli koncentrējot uzmanību uz pamatbiznesa procesiem un rutīnas IT darbus deleģējot specializētiem IT pakalpojumu sniedzējiem.”

Маteriāls sagatavots: CNews FORUM 2010

Raksta pilnā versija: - http://www.cnews.ru/news/top/index.shtml?2010/09/20/409180

 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo