... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Financenet.lv: Aptuveni 35% no DEAC eksporta portfeļa veido Krievija

Financenet.lv: Aptuveni 35% no DEAC eksporta portfeļa veido Krievija
09.12.2011 | Novērtējums

Kopš DEAC pārstāvniecības atklāšanas Maskavā 2010.gada novembrī realizēti aptuveni 300 individuāli projekti, kas balstīti uz DEAC datu centru infrastruktūras. "Šajos 300 projektos iekļauti Krievijas lielā un vidējā biznesa pārstāvji, tai skaitā arī no tādām pilsētām kā Sanktpēterburga, Jekaterinburga, Novosibirska un pat 13 000 kilometrus tālā Vladivostoka," norādīja Žižina.


No šiem 300 projektiem 100 jau ir realizēti, bet 200 atrodas tehnisko specifikāciju saskaņošanas procesā, pilotprojekta vai testa režīmā.

Ņemot vērā nodibinātos kontaktus, DEAC prognozē, ka līdz nākamā gada beigām projektu skaits pieaugs līdz 500. Kā norādīja uzņēmuma pārstāve, projekti tiek īstenoti tādās nozarēs kā ražošana, apdrošināšana, finanšu sektors, izklaide, tirdzniecība un medicīna.

DEAC regulāri veic Krievijas tirgus monitoringu, un pēdējo divu gadu tendence viennozīmīgi norādot uz Krievijas lielā un vidējā biznesa pastiprinātu interesi par datu glabāšanas un apstrādes izvēles vietu Eiropas datu centros. Galvenie motivatori šādam Krievijas uzņēmuma stratēģiskam solim, pēc DEAC vērtējuma, ir biznesa aizsardzība, risku diversifikācija un izmaksu optimizēšana, kā arī prestiža paaugstināšana, paplašinot uzņēmuma darbību Eiropas Savienības (ES) teritorijā.

Žižina skaidroja, ka DEAC Krievijas tirgū redz pieaugošu pieprasījuma tendenci, tāpēc uzņēmums sācis organizēt pasākumu sēriju. Nesen tika rīkots seminārs par pozitīvo pieredzi, veidojot biznesu ar partneriem ES, bet nākamgad plānots organizēt četrus pasākumus, kā arī piedalīties informācijas tehnoloģiju (IT) eksperta statusā nozīmīgākajos Krievijas IT industrijas notikumos.

Patlaban DEAC apkalpo vairāk nekā 2000 klientu no 40 pasaules valstīm.

DEAC darbojas kā datu centru operators. Uzņēmuma apgrozījums pēdējos četrus gadus pakāpeniski audzis un 2010.gadā bija aptuveni 2,3 miljoni eiro (1,5 miljoni latu).

Avots:  https://www.tvnet.lv/4810654/aptuveni-35-no-deac-eksporta-portfela-veido-krievija


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo