... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

DEAC – pirmais ISO 22301:2012 sertificētais DC operators Baltijā

DEAC – pirmais ISO 22301:2012 sertificētais DC operators Baltijā
DEAC | 10.07.2018

ISO 22301: 2012 biznesa nepārtrauktības vadības sistēmas (Business Continuity Management System) sertifikācija ir nākamais solis, lai nostiprinātu mūsu klientu uzticību biznesa nepārtrauktībai, kad tiek uzticēta IT procesu apstrāde un konfidenciālu datu glabāšana DEAC datu centriem. Tagad mēs varam lepni paziņot, ka esam ieguvuši augstākā līmeņa apliecinājumu ISO sertifikātu, kas ir neatkarīgs apstiprinājums tam, ka DEAC ir identificējis un ieviesis visefektīvākos un ātrākos veidus, kā atjaunot datu centra darbības, ja rodas jebkādi neparedzēti traucējumi.


DEAC ir ieviesis pārdomātas un drošas darbības, lai nodrošinātu visaugstāko nepārtrauktības līmeni, jeb, citiem vārdiem sakot, tagad esam ieguvuši uzticamu sertifikāciju, kas apstiprina mūsu spēju atjaunot datu centru darbību pēc iespējas ātrāk neparedzēta incidenta iestāšanās gadījumā. Tas reizē nozīmē, ka šāda incidenta gadījumā, īsā laika periodā atjaunosies arī klientu IT platforma. Mūsu sertificētā uzņēmējdarbības joma ir - datu centra administrēšana un pakalpojumi, tostarp mākoņpakalpojumi, iekārtu izvietošana un tīkla pakalpojumi, kā arī izdalītie serveri. Sertifikātu ieguvuši divi DEAC datu centri, kas atrodas Rīgā, Latvijā.


ISO 22301 sertificēts datu centrs DEAC

Specifikācija, kā tieši mēs nodrošinām darbības nepārtrauktību datu centros, ir viens no klientu vispieprasītākajiem aspektiem, jo klientu darbības nepārtrauktība ir tieši saistīta ar mūsu darbību. ISO 22301:2012 sertifikācija ir starptautiski atzīts standarts, kas tiek uzskatīts par vienīgo pašlaik pieejamo uzticamo pamatu efektīvai uzņēmējdarbības nepārtrauktības pārvaldībai un sniedz klientiem papildu pārliecību par to darbības pieejamību.


ISO 22301:2012 sertifikācija apstiprina DEAC atbilstību nozares vadošo un spēcīgāko organizāciju standartizācijai, nosakot prasības, lai plānotu, izveidotu, īstenotu, darbotos, uzraudzītu, pārskatītu, uzturētu un pastāvīgi uzlabotu dokumentētu vadības sistēmu, lai aizsargātos pret, samazinātu rašanās iespējamību, sagatavotos, reaģētu uz tiem un atgūtos no neparedzētiem darbības traucējumiem, kad tie rodas. Atbilstība sertifikācijai ietver arī labākās prakses avārijas atjaunošanas plānus, un tā ļauj DEAC atjaunināt, kontrolēt un izvietot efektīvus plānus, ņemot vērā specifiskās uzņēmējdarbības vajadzības un iespējas.DEAC ir arī ieguvis ISO 27001:2013 Informācijas drošības pārvaldības sertifikātu, kas apstiprina augstu informācijas drošības pārvaldību un aizsardzību, kā arī ISO 50001:2011 Enerģijas pārvaldības sistēmas sertifikātu, kas apstiprina energoresursu efektīvu plānošanu un patēriņu. Bez ISO standartiem, DEAC ir arī PCI DSS sertificēts, nodrošinot drošu maksājumu karšu datu glabāšanu, apstrādi un pārsūtīšanu mūsu klientiem. Mūsu datu centrs Rīga ir viens no lielākajiem datu centriem Ziemeļeiropā un ir projektēts atbilstoši EN 50600-3 drošības standartam.


Izvēlieties uzticamus Private Data Centers DEAC Jūsu biznesa pieejamībai un stabilai izaugsmei!
expand_more
   

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk!AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo