... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

IT kompānijas "DEAC" apgrozījums pieaudzis par 40%

IT kompānijas "DEAC" apgrozījums pieaudzis par 40%
19.04.2005

IT kompānijas "DEAC" apgrozījums pieaudzis par 40%

2005.gada 19.aprīlis.

Informāciju sagatavoja Inese Ozoliņa, "Eksodus Integrētās Komunikācijas" sabiedrisko attiecību konsultante.

IT kompānijas "DEAC" ("Digitālās Ekonomikas Attīstības Centra") pērnā gada apgrozījums pieaudzis par 40%, sasniedzot 586,5 tūkst.latu.

Šogad kompānija sevi pieteica tirgū ar unikālu tehnoloģisko risinājumu "e-klase". Tomēr kompānijas galvenais darbības virziens arī turpmāk būs ārpakalpojumu sniegšana kompānijām Latvijā un arī ārpus tās. Līdz ar Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā par "DEAC" klientiem kļuvuši daudzi uzņēmumi ārpus Latvijas. "Tāpēc par vienu no stratēģiskajiem uzdevumiem šogad esam izvirzījuši mērķtiecīgu jaunu klientu piesaisti ārpus Latvijas robežām. Plānots, ka gada laikā klientu, kas atrodas ārvalstīs, īpatsvars pārsniegs 25%. Jau šobrīd "DEAC" sniegtos pakalpojumus ārpakalpojumu sfērā aktīvi izmanto ārvalstu kompānijas no Lietuvas, Igaunijas, Vācijas, Nīderlandes, Francijas, ASV u.c. valstīm", informē SIA "DEAC" valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis. Izvērtējot IT tirgus situāciju Latvijā, "DEAC" par galveno kompānijas darbības jomu ir noteicis ārpakalpojumus IT jomā. "Latvijā pēdējo gadu laikā ārpakalpojumi IT nozarē attīstās daudz straujāk nekā bija iepriekš prognozēts. Ārpakalpojumu lietotāju skaits valstī pēdējo divu gadu laikā ir palielinājies vismaz divas reizes", atzīst A.Gailītis.

Neskatoties uz to, Latvijā ārpakalpojumi tiek izmantoti daudzreiz retāk nekā daudzviet citur pasaulē. Kompānijas valdes priekšsēdētājs A.Gailītis šo tendenci skaidro ar uzņēmēju nepilnīgajām zināšanām par ārpakalpojumu sniegtajām priekšrocībām uzņēmējdarbībā.

"Uzņēmums, kas izvēlas "pirkt" IT pakalpojumus no citas kompānijas, iegūst apjomīgu IT pakalpojumu paketi, šādā veidā nodrošinot 100% IT infrastruktūru uzņēmumā. Ārpakalpojumu izmantošana ļauj ietaupīt gan finansiālos līdzekļus, gan darbinieku laiku. Tādējādi uzņēmums daļu no investīcijām, kas bija paredzētas IT infrastruktūras uzturēšanai, var ieguldīt kompānijas attīstībā", atzīst A.Gailītis.

Arī šogad kompānija plāno turpināt izglītot uzņēmējus par ārpakalpojumu ieguvumiem – augsto kvalitāti par salīdzinoši mērenām cenām, iespēju plānot izmaksas ilgam laika posmam un iespēju samazināt biznesa vides riskus.

"DEAC" ārpakalpojumu jomā darbojas jau vairāk nekā piecus gadus, kopš tā izveides 1999.gadā. "DEAC" ir 100% vietējā kapitāla uzņēmums. DEAC pazemes datu centrs tiek uzskatīts par vienu no drošākajām datu glabātavām Baltijas valstīs, kas pasargās klientus no informācijas zuduma pat dabas katastrofās. Informāciju sniedza: Andris Gailītis, SIA "DEAC" valdes priekšsēdētājs


AtpakaļPieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo