... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Krievijas bizness konkretizē uzdevumus Eiropas datu centriem DEAC

Krievijas bizness konkretizē uzdevumus Eiropas datu centriem DEAC
28.05.2013 | Novērtējums

Krievijas bizness konkretizē uzdevumus Eiropas datu centriem DEAC
Piektajā, KSK rīkotajā jubilejas apaļā galda pasākumā, kas 23. – 26. maijā norisinājās Sicīlijā, netālu no Palermo, DEAC eksperti atzīmēja augstu auditorijas ieinteresētību biznesa drošības organizācijas jautājumos, izmantojot datu centrus, kas izvietoti ES teritorijā. Triju dienu laikā apaļā galda eksperti apsprieda vairākas situācijas, kas iezīmēja pareizu nodokļu un informācijas drošības organizāciju. Pasākuma ietvaros DEAC sadarbībā ar vienu no klientiem – BioVitrum, sniedza prezentāciju, kur dalījās DEAC datu centru ekspluatācijas pieredzē Latvijā un atzīmēja, cik būtiski kāpinājis sava biznesa stabilitāti pēdējo 2 gadu laikā, pieminot atteikšanos no finansu un cilvēkresursiem ilgtermiņa perspektīvā.

Pateicoties pasākuma organizatora augstajam profesionalitātes līmenim, pasākuma dalībniekiem bija iespēja iejusties reālos Krievijas biznesa notikumos, ekspertu pieredze ļāva pasākuma dalībniekiem modelēt sava biznesa situācijas laboratorijas apstākļos. Līdzīgi, kā viens no šādiem piemēriem, tika pasniegta DEAC un BioVitrum kopīgā prezentācija, kur DEAC Krievijas pārstāvniecības vadītājs Oļegs Naskidajevs stāstīja par iemesliem DEAC datu centru pieprasījumam ES teritorijā, savukārt, BioVitrum IT direktors Eduards Šišmarjevs ar sava uzņēmuma un DEAC sadarbības piemēru divu gadu laikā, palīdzēja auditorijai atbildēt uz jautājumiem par datu izvietošanas iespējām ārpus Krievijas teritorijas un attālinātu darbu ar tiem.

Jautājumu – atbilžu sekcijā vārdu lūdza kompānijas BioVitrum īpašnieks Vladimirs Cimbergs, stāstot par šaubām, kas vēl pirms 2 gadiem kavējušas lēmuma pieņemšanu attiecībā uz datu iznešanu un glabāšanu Rīgā, savukārt pēc pirmā pusgada, kas tika aizvadīts uzturot biznesa svarīgākos procesus DEAC datu centros, DEAC darbinieku augstais profesionālisms, kā arī DEAC datu centru uzticamā infrastruktūra šaubas kliedēja pilnībā – BioVitrum guva veiksmīgu pieredzi IT resursu nodošanā ārpakalpojumiem, līdz minimumam samazinot kapitālās izmaksas, nonāca līdz operatīvo izmaksu nospraušanai ilgtermiņa perspektīvā, būtiski samazināja jaunu pakalpojumu ieviešanas termiņus, pateicoties iespēji īsos laika posmos palielināt DEAC datu centru virtuālos resursus, atbrīvoja cilvēkresursus, kas rezultātā palīdzēja BioVitrum ierindoties TOP 100 Krievijas inovatīvāko kompāniju vidū pēc ТехУспех» Krievijas  inovatīvo reģionu asociācijas reitinga.

„DEAC ceturtā dalība dotajā forumā sniedz iespēju izcelt spilgtu tendenci – pasākuma dalībnieku izpratne par biznesa aizsardzību, izmantojot Eiropas datu centrus, kļūst aizvien konkrētāka un tiešāka, kas viennozīmīgi atklāj tirgus vienmērīgu pāreju briedumā,” atklāj Oļegs Naskidajevs, turpinot: „Kompāniju vadītāji šodien neuzdod jautājumus par Eiropas datu centru izmantojuma vajadzību, bet gan apspriež konkrētas sava biznesa vajadzības, kontekstā ar datu centru sniegtajiem pakalpojumiem, līdz pat konkrētām pilotprojekta  tehniskās realizācijas detaļām ar tam sekojošu projekta palaišanu komerciālas ekspluatācijas  režīmā, kā minimums, triju gadu ilgā perspektīvā.”

Pasākuma dalībnieki atzīmēja plašu delegātu sastāva līmeni: 217 īpašnieki, finanšu un ģenerāldirektori, konsultanti – praktiķi un eksperti, masu mediju pārstāvji, kas pasākuma laikā aktīvi atbalstīja pasākuma devīzi „profesionālisms, ekonomija, drošība, rāmums, attīstība, panākumi.” Nākamais forums norisināsies no 31. oktobra līdz 3. novembrim Maltā.

Krievijas bizness un datu centri DEAC 

Krievijas bizness un datu centri DEAC 

Krievijas bizness un datu centri DEAC

Krievijas bizness un datu centri DEAC

Krievijas bizness un datu centri DEAC

Krievijas bizness un datu centri DEAC


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo