... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Krievijas finanšu direktori Palermo „pielaiko” DEAC datu centrus

Krievijas finanšu direktori Palermo „pielaiko” DEAC datu centrus
15.11.2011 | Novērtējums

Krievijas lielā un vidējā biznesa risku diversifikācija kļūst aizvien pilnvērtīgāka, veidojot pareizu dokumentu cirkulāciju ar dziļu nodokļu risku analīzi, kā arī izmantojot uzticamus datu centrus Eiropā. Tieši šo momentu, kā galveno principu drošai uzņēmējdarbībai, atzīmēja daudzie Krievijas finanšu direktori, kas 11.-13. novembrī piedalījās apaļā galda konferencē Palermo. Pasākumā aktīvi piedalījās arī DEAC. Bez dažādu nodokļu drošības scenāriju analīzes, pasākuma dalībnieki Sicīlijā vilka biznesa attīstības paralēles starp datu pilnīgu izvietošanu Krievijā, ārpakalpojumu izmantošu Eiropā, nonākot pie slēdziena, ka partnerība ar DEAC ved pie biznesa stabilitātes jaunā, kvalitatīvā līmenī.


Spēcīgs ekspertu sastāvs, atklāta komunikācija starp pasākuma dalībniekiem un patīkami Sicīlijas laika apstākļi, ļāva izskatīt daudzus svarīgus informācijas un nodokļu drošības jautājumus, izcelt zelta vidusceļu starp biznesa finanšu attīstību, tā efektivitāti un aizsardzību pret dažādu ārējo faktoru ietekmi,” atzīmēja DEAC pārstāvis Oļegs Naskidajevs. Prezentācija „Eiropas datu centri DEAC. Modes tendence vai nepieciešamība?” norāda tieši uz noturīga biznesa formulēšanas problemātiku, kur vienam no elementiem jābūt informācijas drošībai, kuras laikā īpaši tika izceltas Krievijas pasūtītāju galvenās priekšrocības IT infrastruktūras un datu izvietošanai Eiropas datu centros.
 
Apaļā galda dalībnieki kopumā atbalstīja domu par racionālu investīciju nepieciešamību biznesa efektivitātes attīstīšanā, kā arī paaugstinātas stabilitātes apstākļu nodrošināšanā, kas īpaši garantē kompānijas dzīvotspēju pasaules finanšu krīzes laikā. Forums vienoja vairāk kā 160 vidējā un lielā nevalstiskā valsts sektora finanšu, ģenerāldirektoru un kompāniju īpašniekus. Krievijas labākie eksperti – praktiķi, finansisti, juristi un IT vadītāji apsvēra mūsdienīgas pieejas stratēģijas izstrādē un nodokļu risku mazināšanā.
 
Apaļā galda konferences organizatora „КСК групп” preses relīze pieejama - http://cfoforum.ru/news/2015.html.
DEAC prezentācija pieejama šeit (krievu valodā)

 

Krievijas finanšu direktori Palermo un DEAC datu centri
 

Krievijas finanšu direktori Palermo un DEAC datu centri

Krievijas finanšu direktori Palermo un DEAC datu centri

Krievijas finanšu direktori Palermo un DEAC datu centri

Krievijas finanšu direktori Palermo un DEAC datu centri
 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo