... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Krievijas IT direktori nozīmē kursu DEAC datu centru virzienā

Krievijas IT direktori nozīmē kursu DEAC datu centru virzienā
10.10.2011 | Novērtējums

Pēdējais, 2011. gada lielākais Krievijas IT direktoru samits ir iezīmējis Krievijas vidējā un lielā biznesa turpmāko gadu IT virzību mākoņskaitļošanas, kā arī IT risinājumu bāzes virzienā, kas nodrošina operatīvo izmaksu optimizāciju un biznesa efektivitātes paaugstināšanu jaunā līmenī, izmantojot Eiropas datu centru potenciālu,” atzīmēja IT direktoru samita dalībnieki, kas pulcējās Maskavā, 2-4. oktobrī. Bez jau pieminētajām tendencēm, uzmanība tika veltīta praktiskiem IT projektu realizācijas jautājumiem, kas paaugstina energoefektivitāti, mobilitāti, IT procesu drošību un IT direktoru lomu mūsdienīgās Krievijas kompānijās.


„Dalība kārtējā Krievijas IT direktoru samitā nostiprināja DEAC novērojumus par Krievijas biznesa ieinteresētību būtiski investēt, izvietojot daļu IT infrastruktūras Eiropas datu centros,” stāsta Andris Gailītis, DEAC valdes priekšsēdētājs.

Prezentācija „Galvenie iemesli Eiropas datu centru operatora DEAC sadalītās infrastruktūras pieprasījumam Krievijas biznesā” plenārsēdē un „Eiropas datu centru operatora DEAC mākoņskaitļošanas risinājumi kontekstā ar izdevumu optimizāciju un biznesa drošības nodrošināšanu” slēdza samita delegātu problemātiku biznesa stabilitātes formulēšanā. Viens no galvenajiem biznesa stabilitātes elementiem  ir informācijas drošība, tamdēļ DEAC uzstāšanās laikā īpaši tika izceltas pamata priekšrocības Krievijas pasūtītāju IT infrastruktūras izvietošanas iespējās Eiropas datu centros.
Daudzus IT vadītājus iepriecināja fakts, ka DEAC datu centru infrastruktūra nav pretrunā ar federālo likumu FZ 152. „Pēc daudzkārtējām konsultācijām ar juristiem un IT konsultantiem, tika konstatēts, ka DEAC pakalpojumu izmantošana nesarežģī Krievijas kompāniju atestācijas procesu, kas ļauj šīm kompānijām izmantot ārvalstu datu centru pakalpojumus,” stāsta DEAC pārstāvis Oļegs Naskidajevs.
 
Samits pulcēja vairāk kā 500 apmeklētājus.

IT risinājumi DEAC

IT risinājumi DEAC

IT risinājumi DEAC

IT risinājumi DEAC

IT risinājumi DEAC

 

 


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo