... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

Krievijas reģionu uzņēmumi aizvien aktīvāk interesējas par DEAC datu centriem

Krievijas reģionu uzņēmumi aizvien aktīvāk interesējas par DEAC datu centriem
30.08.2013 | Novērtējums

Krievijas reģionu uzņēmumi aizvien aktīvāk interesējas par DEAC datu centriem

2013. gada 29. jūnijā Krievijā,  Ņižņijnovgorodā norisinājās 3. starptautiskais IT ārpakalpojumiem un mākoņskaitļošanai veltītais forums CloudsNN 2013. Foruma apmekltāji tika iepazīstināti ar DEAC IT ekspertu pēdējo gadu novērojumu  - Krievijas reģionu uzņēmumi aizvien vairāk interesējas par iespēju sadarboties ar Eiropas datu centriem.  Konferencē DEAC pārstāvji stāstīja par reāliem veiksmes stāstiem ārpus Maskavas, proti, īstenotajiem projektiem Sanktpēterburgā, Jekaterinburgā, Usurijskā. Tāpat arī tika stāstīts par DEAC izvērsto datu centru tīklu Eiropas teritorijā.DEAC Krievijas pārstāvniecības komercdirektors Igors Mizigins (Игорь Мызгин) savas uzstāšanās laikā pastāstīja par veiksmīgi realizētiem privātā mākoņa projektiem, kas realizēti uz DEAC infrastruktūras bāzes Eiropā. Krievijas uzņēmumiem tas kalpo par ļoti nozīmīgu instrumentu biznesa vadībā, kā rāda vairāku gadu pieredze, pareiza tā izmantošana veicinājusi uzņēmumu konkurētspēju un ieņēmumus. Rezultātā uzņēmuma efektivitāte un stabilitāte ir augusi jaunā kvalitātes līmenī. Savas prezentācijas ietvaros I. Mizgins noradīja uz četriem konkrētiem veiksmes stāstiem dažādās Krievijas pilsētās, kas pierāda, ka lieli attālumi un dažādas laika joslas nav šķērslis IT pakalpojumu nodrošināšanā, ko pierāda vairāk nekā 500 Krievijas teritorijā realizētie projekti. Zīmīgi, ka arī vairāk nekā 500 foruma dalībnieki augstu novērtēja DEAC Krievijas pārstāvniecības komercdirektora Igora Mizgina uzstāšanos.


DEAC četru gadu pieredze Krievijas tirgū liecina, ka bizness, kas atrodas visdažādākajos Krievijas reģionos, proti, Ziemeļrietumu, Centralajā, Dienvidu federālajos apgabalos, Sibīrijā un Tālajos austrumos, efektīvi izmanto datu centrus Latvijā, Vācijā un Nīderlandē. Tas skaidrojam  kā ar ekonomiskiem apsvērumiem, tā arī ar datu aizsardzības nepieciešamību. Piemēram, uzņēmums Usurijskā, ko no Rīgas šķir 9909 kilometri un astoņu stundu laika starpība, gandrīz divus gadus savas datu bāzes izvieto Latvijā un efektīvi ar tām strādā, neraugoties uz ievērojamo attālumu un laika joslu atšķirību.

DEAC Krievijā


 „Šodien DEAC standarta risinājumi ir fizisko un virtuālo serveru iznomāšana, datu un citas nepieciešamās infrastruktūras glabāšana, programmnodrošinājums, stabilu, drošu un ātru interneta kanālu nodrošināšana, kā arī 24 stundu tehniskā palīdzība atbilstoši iepriekšnoteiktam reaģēšanas ātrumam uz ienākošajiem pieprasījumiem,”  foruma laikā noradīja DEAC Krievijas pārstāvniecības direktors Oļegs Naskidajevs.


Foruma norises laikā DEAC IT eksperti konsultēja pasākuma apmeklētājus par komerciālo datu centru izmantošanu Eiropā, privāto datu tīklu jautājumiem pārrobežu gadījumā un mijiedarbību ar Krievijas regulatoriem datu centru izmantošanas gadījumā. Tāpat, uzskatāmi tika salīdzināti pakalpojumi, kurus sniedz lielākie publiskie mākoņskaitļošanas pakalpojumu sniedzēji un komerciālie datu centri SLA jomā un sadarbības jautājumos.


Ar līdzdalību CloudNN 2013, Eiropas datu centru operators DEAC aizsāk vairāk nekā 20 pasākumu ciklu Krievijā, Ukrainā, Latvijā, Polijā, Austrijā, Vacijā un Lielbritanijā, kur DEAC plāno vēstīt par IT ārpakalpojumu jautājumiem, tendencēm un sadarbības iespējām. Piedaloties vairāk nekā 100 pasākumos, kas veltīti IT nozares jautājumiem NVS valstīs, Eiropā un Ziemeļamerikā, ir nostiprinājusies uzticība DEAC IT ārpakalpojumu risinājumiem,  kurus nodrošina augsti kvalificēti IT eksperti, kā arī moderna datu glabāšanas infrastruktūra.

 DEAC Krievijā


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo