... Jaunumi ... Informācija medijiem ...

LR vēstniecība Maskavā veicina DEAC nostiprināšanos Krievijas IT tirgū

LR vēstniecība Maskavā veicina DEAC nostiprināšanos Krievijas IT tirgū
12.04.2012 | Novērtējums

DEAC Krievijas IT tirgū

Ar Latvijas Republikas vēstniecības atbalstu, Eiropas datu centru operators DEAC Maskavā aizvadīja otro biznesa semināru ar nosaukumu „Pozitīva Krievijas biznesa nostiprināšanas pieredze ar partneriem no ES”. Pasākums tika organizēts 11. aprīlī Latvijas vēstniecības telpās Maskavā. Lielu atbalstu biznesa semināra organizācijā sniedza Latvijas Investīciju un Attīstības aģentūra (LIAA). Semināru apmeklēja piecdesmit Krievijas vidējā un lielā biznesa “C” līmeņa vadītāji (CEO, CIO un CFO).


DEAC mērķtiecīgas ekspansijas rezultātā, veiksmīga Krievijas tirgus iekarošana ir kļuvusi par realitāti, ko apliecina vairāk nekā 300 jau realizēti IT ārpakalpojumu projekti, kā arī jaunu Krievijas klientu interese par DEAC datu centru pakalpojumiem. Semināra rezultātā Krievijas vidējā un lielā biznesa IT vadītāji pārliecinājās DEAC datu centru infrastruktūras un pakalpojumu kvalitātes atbilstībai augstākajām prasībām un drošības kritērijiem. Svarīgākie iemesli, kas motivē Krievijas uzņēmumu vadītājus uzticēties Eiropas datu centru operatoram DEAC, ir biznesa aizsardzība, risku diversifikācija un izmaksu optimizācija, kā arī datu izvietošana Eiropas savienības teritorijā. Krievijas IT speciālistu vidū DEAC aizvien biežāk tiek atzīts kā drošākais datu centru operators.

„DEAC iegūtā pieredze un veiksmes stāsts ar vairāk nekā 300 realizētajiem projektiem Krievijā ļauj uzsākt jaunus un drošus projektus arī Ukrainā, kuras tirgus apgūšanu DEAC ir uzsācis šā gada  sākumā. Pēc Maskavas pārstāvniecības atklāšanas pieredzes,  2012. gada beigās tiek plānota DEAC  pārstāvniecības atklāšana Kijevā, tas, savukārt, pavērs jaunas komunikācijas iespējas NVS valstu līmenī,” atklāj DEAC valdes priekšsēdētājs Andris Gailītis.

Biznesa seminārā vislielāko uzmanību no klātesošo puses izpelnījās DEAC Mārketinga un attīstības departamenta vadītāja Oļega Naskidajeva prezentācija - ”Veiksmīgas uzņēmuma stratēģiskās biznesa attīstības garants – Jūsu datu centri Eiropā”. Prezentācijas gaitā DEAC eksperts stāstīja par galvenajiem izvēles faktoriem, kas sniedz iespēju ne vien Krievijas klientiem, bet arī citu valstu klientiem uzticēties tieši DEAC. Pirmkārt, tie ir DEAC datu centri, kas spēj nodrošināt datu glabāšanas un apstrādes standartus sākot ar TIER I līdz TIER IV līmenim, otrkārt, tas ir izvērstais un pārdomātais DEAC komunikāciju tīkls un treškārt - DEAC IT ekspertu augstais kvalifikācijas līmenis.

Seminārā apmeklētājus uzrunāja arī vienas no lielākajām Latvijas bankas - Rietumu bankas prezentācija par investīciju iespējām Latvijā, kā arī  kompāniju «КСК групп», «Первая Форма» un  "Журнал сетевых решений/LAN" prezentācijas.
2012. gada griezumā DEAC plāno turpināt aktīvi izglītot Krievijas biznesu par Eiropas datu centru iespējām  vadošajās IT konferencēs, tā arī vairākos DEAC organizētos pasākumos.

 DEAC Krievijas IT tirgū

 DEAC Krievijas IT tirgū 

 DEAC Krievijas IT tirgū 

  DEAC Krievijas IT tirgū  

  DEAC Krievijas IT tirgū  


Atpakaļ
Rating
Pieteikties mūsu jaunumiem DEAC Pieteikties jaunumiem

Iegūstiet noderīgu IT informāciju un mūsu jaunumus, pierakstoties šeit!

Biznesa IT risinājumi DEAC Nozares līderis

Uzticams partneris klientiem no 40 valstīm, atzīts pakalpojumu sniedzējs Eiropā.

Biznesa IT risinājumi DEAC Pieredzējuši IT eksperti

Profesionāls un operatīvs IT atbalsts 24/7.

Biznesa IT risinājumi DEAC Datu drošība 24/7

Augstākā līmeņa datu aizsardzība pret visu veidu apdraudējumiem. 

deac-partners-logo